Hıçkırık Dizisi 8. Bölüm 10 Ocak Çarşamba Fragmanı ve Özeti. Hıçkırık Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kanal D ekranlarında sevilere izlenen Hıçkırık dizisi 2. haftasına başladı. İlk haftanın sonunda dizi beklenen reytingleri alamasa da moral bozukluğuna mahal vermeden çekimlerini sürdürdü. Dizinin 8. bölümü 10 ocak çarşamba yayınlanacak. Peki dizinin 8. bölümünde neler olacak, seyirciyi neler bekliyor. İşte tüm detaylar ve tüyolar haberimizde…

Dizinin yayınlanan son bölümünde Kenan İlhami’ nin terkettiği kız arkadaşı ile tanışmış ve İlhami hakkında bazı bilgiler almıştı. Kenan ilhami’ nin gerçek yüzünü gürmüş fakat bunu Nalan’ a anlatamamıştı. Nalan ise İlhami ile iş yemeğine gitmiş, Nalan’ ı korumak isteyen Kenan da onları takip etmişti. Nalan’ ı oradan almak isteyen Kenan Nalan’ ın şok tepkisiyle karşılaşmış ve Nalan ona İlhami’ yi sevdiğini söylemişti. Diğer taraftan Engin’ in başı alacaklıları ile ve Gonca ile derde girmişti. Gelelim 8. Bölümde neler olacağına…

Hıçkırık 8. Bölüm 10 ocak Çarşamba Neler Olacak?

Dizinin bu bölümünde geçen bölüm sonunda havuz başında Nalan’ ı havuza düşerken yakalayan Kenan’ ı Perihan görecek. Perihan’ ın bu durumu kullanması kaçınılmazdır. Aralarında bir şeyler olduğunun farkına varacak. Bakalım bu yakınlaşmadan sonra Kenan ve Nalan aşkları için ne yapacaklar?

Diğer taraftan Engin’in borçları boyunu aşmıştır ve işin ucu şirkete kadar dokunmuştur. Kenan, Engin’in borcunu öğrenmiştir ve olayın bu boyutlara ulaşmasından dolayı Engin’e kızgındır. Kenan Engin’ den hesap soracak ve yakasına yapışacak. Engin ise İlhami ile bir araya gelecek ve Kenan hakkında konuşacaklar. Kenan Engin’ in borçlarını ödeyecek ve onu kurtaracak. Engin ise yine iyilikten anlamayacak ve haylazlığına devam edecek.

Şirketin ve Kenan’ ın başındaki tek dert bu kadarla kalmayacak. Evin en eski hizmetlisi ve Azmi Bey’ in sırdaşı olan Vesime’ nin eniştesi Burhan’ ında alacaklıları kapıya dayanmıştır. Burhan’ dan alacaklarını isteyenler onu evine girmekle tehdit edecekler. Bu durum Vesime’ nin yeğenleri Hayat ve Gonca tarafından kendisine anlatılacak ve Vesime’ den çare bulmalarını isteyecekler. Vesime ise büyük ihtimalle gerekli para için Kenan’ a ve ya Nalan’ gidecek.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*