Beni Bırakma 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı. Beni Bırakma 11 Ocak 4. Bölümde Neler Oldu

Atv ekranlarından hafta içi hergün 15:00 de yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma’ da 11 ocak perşembe 4. bölümde neler olacak? Beni Bırakma 4. bölüm özeti ve fragmanı. 4. bölüm incelemesi ve ipuçları haberimizdedir. Beni Bırakma dizisi Emre ve Zeynep hakkındaki son gelişmeler neler?

Arkadaşlar 4. bölüm detay haberimizi okumadan önce Beni Bırakma 3. bölüm özeti haberimizi okumanızda yarar var.

Eve gelmeye devam eden yine evin ablasının canını sıkmaya devam edecektir. Ondaki kötü niyeti başından beri gören Arzu’ ya anlatmaya çalışan abla Arzu’ ya bir türlü bunu anlatamayacak. Arzu da Esin’ in gerçek yüzünü görecek ancak işten geçmiş olduktan sonra.

Beni Bırakma dizisi 4. bölümünde; Emre ve Zeynep aşkı doludizgin devam edecek. Cansu ise kara kara ne yapacağını düşünmektedir. Annesi Esin ona sürekli baskı yapacak ve aynen devam etmesi için telkinde bulunacak. Cansu ise olanları bir türlü annesine söyleyemeyecek. Bu arada Zeynep iyi niyeti ile Emre’ nin karşına çıkmaya hazırlanacak. Ancak Cansu yine araya girerek bunu engelleyecek. Ankara’ ya dönme kararı alan Emre Zeynep’ e ilanı aşk edecek ve Zeynep ona gerçekleri anlatamayacak. Herşeyin sarpa sardığını gören Cansu da Ankara’ ya gelecek ve annesi Esin’ e herşeyi anlatacak. Esin ise olanların şaşkınlığından kurtulacak ve kızı ile birlikte yeni bir plan yapacak. Zira Esin kızını Emre ile evlendirmeyi kafaya koymuştur birkere. Bu sefer Cansu da Emre’ yi istemektedir.

Tarık istemeyerekde olsa Sıla’ nın babasına üniversite kazandığını söylemiş ve Sıla’ nın zarar görmesine vesile olmuştu. Tarık bu bölümde bu durumu öğrenecek ve Sıla’ ya yardım etmek için devreye girecek. Sıla’ nın babasının onun üniversite okumasına izin vermeyen babası ile konuşacak ve gerekirse ona bir miktar para vererek babasını ikna edecek. Bütün bu olaylar yaşanırken de Tarık’ ın Sıla’ ya olan ilgisi de artacaktır. Tarık’ ın nişanlısı Meltem ise Tarık’ ın ilgisizliğinden yakınacak ve onu daha da boğacaktır. Sılayı evlendirmeye karar veren babası onu memelkette birine verecektir. Ancak Sıla’ nın annesi Tarık’ ın burs için verdiği karttan Tarık’ a ulaşacak ve yardım isteyecektir.

Dizinin 4. bölüm fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*