Beni Bırakma 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı. Beni Bırakma Dizisi 10 Ocak Çarşamba Özeti

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi hafta içi hergün saat 15:00 de seyirci karşısına çıkıyor. Dizinin yayınlanan ilk 2 bölümü büyük beğeni aldı. Beni Bırakma dizisi 3. bölümü 10 ocak çarşamba yine ekranlarda olacak. Peki dizide 10 ocak perşembe 3. yeni bölümde neler olacak. Detaylar haberimizde.

Dizinin ilk bölümlerinde gördüğümüz gibi eski arkadaşı Arzu’ un evine misafir olan Esin kızı Cansu’ yu Emre ile evlendirmeye çoktan karar vermişti. Bunun için gittiği Arzu’ nun evinde Emre’ nin İstanbul’ a gideceğini öğrenince bu fırsatı değerlendirmek istemişti. Bunun için kızı Cansu’ yu aramış ve Emre’ yi İstanbul’ da gezdirmesini istemişti. Cansu ise buluşmaya kendi gitmeyerek Zeynep’ i kendi gibi tanıtmış ve Emre’ nin yanına göndermişti.

Zeynep ile tanışan Emre onu çok sevmiş aşık olmuş ve bu durumu abisi Tarık’ a anlatmıştı. Emre’ nin Cansu diye bildiği Zeynep’ te ona aşık olmuş ve birlikte eğlenceli vakit geçirmişlerdi. Zeynep ise arkadaşı Aslı ile dertleşecek ve Cansu’ nun kendisini kullandığını söyleyecek. Aslında Cansu’ da Emre’ yi görünce çok pişman olacak ancak iş işten geçiş olacak. Çünkü Emre Zeynep’ e sırılsıklam aşık olmuş ve ondan asla vazgeçmeyecek. Zeynep Cansu’ nun yanına gidecek ve öğrendikleri gerçekleri Emre’ ye anlatacağını söyleyecek. Cansu ise buna müsaade etmeyecek. Bakalım Emre Zeynep’ in asıl kimliğini öğrenebilecek mi? Nasıl öğrenecek?

Dizinin 10 ocakta yayınlanacak olan 3. bölümünde; Cengiz’ in ablası Arzu’ ya Esin hakkındaki düşündüklerini söyleyecek. Onun iyi bir olmadığını ve eve sızmak istediğini anlatacak. Tabi Arzu Esin’ den bugüne kadar bir kötülük görmediği için bunu kabul etmeyecek. 

Tarık ise arsa almak için gittiği köyde Sıla’ nın babasının evine konuk olacaktır. Burada Sıla’ nın hukuk fakültesini kazandığını söyleyecek ve Sıla’ yı babasının hışmına uğratacaktır. Zira Sıla’ nın babası onun okumasını istememektedir ve buna da izin vermeyecektir. İlk etapta Sıla’ ya acıyan ve ona yardım etmek için hareket eden Tarık Sıla’ ya aşık olmaya başlamıştır. Bakalım Sıla ve Tarık arasında neler olacak? Tarık’ ın nişanlısı Meltem bu durumu öğrenince neler olacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*