Çukur Dizisi İdris Oğlunun Kim Olduğunu Öğrenecek mi? İdris Vartolunun Oğlu Olduğunu Anlayacak mı? Vartolu İdrisin Oğlu?

8 ocak Pazartesi günü 11. yayınlanan Çukur dizisinde heyecan ve adrenalin zirve yaptı. Olayların ardı arkası kesilmeyen dizide yeni gelişmeler oldu. İdris :Kooçovalı’ ya hapishaneden mektup geldi. Peki mektubun sahibi kim? Mektubu neden gönderdi? İşte tüm detaylar…

İdris’ e mektubu yollayan kişi kim? Neden Yolladı?

Dizinin ilk bölümlerinde itibaren Vartolu’ nun önceden Çukur’ un çocuğu olduğunu, annesini mihriban adında biri olduğunu ve İdris’ in oğlu olduğunu tüm seyirciye aktarmıştı senaristler. Ancak İdris’ in kendi çocuğundan neden haberi yoktu? Onu neden yanına almadı?

Dizinin 8 ocakta yayınlanan 11. bölümünde İdris Koçovalı’ ya hapisten bir mektup gelir. Bu mektubun sahibi, Vartolu’ nun ölen annesinin kocasındandır. Vartolu’ nun annesi Mihriban önceden gece külüplerinde sahne alan ve Gonca ismini kullanan biriydi. İdris ile muhtemelen bu mekanlardan birinde tanıştılar. Sonrasında İdris hapse girdi ve bir daha Mihriban’ dan haber alamadı.

Mihriban ise İdris’ in hapese girdiğinde hamileydi ve bu durunu İdris’ e söylemedi. Bu sırada Mihriban başka bir kişi ile evlendi. Sonrasında Vartolu oldu ve bu üvey babanın yanında büyüdü. Mihriban bu adama hiç gönül vermedi ve sadece İdris’ i sevdi. Bu durumu hazmedemeyen kocası Mihriban’ ı öldürdü Vartolu’ yu ise dedesinin yanına yolladı. Sonrasında kendide hapse düşen Mihriban’ ın kocası şimdi hapisten çıkmak üzere. Mektubu yazan kişi de bu kişi.

İdris mektubu okumasının akabinde derek olarak Mihriban’ ın mezarına gitti ve düşünmeye başladı. Bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak. İdris olayları çözüp Vartolu’ nun oğlu olduğunu anlayacak mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*