Beni Bırakma Dizisi 9 Ocak Salı 2. Bölüm Özeti. 2. Bölüm Fragmanı. Beni Bırakma Dizisi 2. Bölümde Neler Olacak?

Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan “Beni Bırakma”nın başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova paylaşıyor. ATV ekranlarında yeni başlayan dizi Beni Bırakma bugün başladı. Beni Bırakma oyuncuları kimler? Beni Bırakma dizisi konusu nedir? Çekimleri Ankara’da gerçekleşen dizinin yapımcılığını ise Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran imzasıyla Focus Film üstleniyor. Beni Bırakma dizisi 2. bölümde neler olacak? Olaylar nasıl başlayacak? İşte merak edilen Beni Bırakma yeni 2.bölüm fragmanı yayında mı Beni Bırakma son bölüm izleme linki haberimizin detaylarında yer alıyor.

Dizide; Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer.  Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. 

Beni Bırakma Dizisi 9 Ocak 2. Bölüm Özeti. 2. Bölümde Neler Olacak?

Baba Cengiz, oğlu Tarık ve Tarık’ ın nişanlısı birlikte şirketi iyi bir şekilde idare etmektedir. Evin küçük oğlu Emre ise eğitimini tamamlamış ve eve dönmüştür. Arzu’ nun arkadaşı Esin ise ise akşam Emre’ yi görmeye gelecekler. Esin’ in hırsı Emre ve kızı Cansu nun hayatını mahvedecektir. 

Sayar ailesinin küçük oğlu Emre, Amerika’daki stajını bitirmiş ve ülkeye dönmüştür. Tüm aile bunun mutluluğunu yaşarken aynı gün evlerine gelecek olan misafirlerle hayatlarının değişeceğinin bilmemektedirler. Anne Arzu’nun üniversite arkadaşı olan Esin, kızını Emre ile evlendirmeye kararlıdır. Bu uğurda her türlü silahı kullanacaktır. Emre’nin Cansu ile buluşmaya gittiği İstanbul’da yolu Zeynep ile kesişir. Ve bu karşılaşmayla hem ailemizde hem de Emre’nin hayatında bütün dengeler değişir. Cengiz’ in ablası Esin’ resti çekecektir. Kendinin o evde olduğu müddetçe ne kendinin ne de kızı Cansu’ nun bu eve giremeyeceğini söyler.

Cengiz’ in ablası Esin’ in gerçek yüzünü görmüştür. Zira 1. bölümde Esin içindeki kötülükler üstü kapalı olsa da ulu orta dile getirmiştir. Bu durum Arzu’ nun canını sıkmıştır ve oldukça da tedirgin etmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*