Hıçkırık Dizisi Vesimenin Gizli Sırrı Ne? Vesime Neyi Saklıyor?

Hıçkırık dizisi yılbaşından hemen sonra Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Kerime Nadir’in 1938’de yayınladığı Hıçkırık romanından uyarlanan dizinin yapımcılığını Birsel Film üstleniyor. Redife Zerener ile Gökhan Korkusuz’un kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Fırat Gürsoy oturuyor. Hıçkırık dizisinin reytingleri şimdilik beklenen oranlarda gitmiyor. Dizinin ilerleyen bölümlerde beklenen reytingleri alamaması durumunda final yapması kaçınılmaz olacaktır. Evin hizmetlisi olan Vesime nin sakladığı bir sır var. Bu sır nedir? Azmi Bey ile alakası nedir?

Vesimenin Gizli Sırrı Nedir. Vesime Ne Saklıyor?

Evde Azmi Bey’ in en güvendiği isimler arasında olan Vesime bir sır saklıyor. Vesime kız kardeşinin çocukları ve onların babasına maddi ve manevi anlamda destek oluyor. Ancak dizinin 8 ocakta yayınlanan 6. bölümünde kızların babası Burhan kendisine para vermeyen Vesime’ yi bütün bildiklerini anlatmakla tehdit etti. Peki Vesime’ nin sırrı ne?

Vesime’ nin sırrının ne olduğunun anlaşılması biraz daha zaman alacaktır. Ancak benim tahminime göre, Vesime’ nin gizli sırrı Kenan ile alakalı. Azmi Bey’ de bu sırrın içinde gibi duruyor. Çünkü Azmi Bey’ in Kenan’ ı neden yurttan yanına aldığı çok anlaşılamamış, havada kalmıştı. Yani buradan çıkan sonuç Kenan’ ın Azmi Bey ve Vesime’ nin oğlu olabilmesi ihtimalidir. Tabi bunların hepsi bir tahmin. Net bildiler ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*