Hıçkırık Dizisi 9 Ocak Salı 7. Bölüm Özeti ve Fragmanı. Hıçkırık 9 Ocak Salı 7. Bölüm Tüyoları.

Hıçkırık dizisi için yazılarımızda belirttiğimiz gibi dizinin reytingleri biraz düşük gidiyor. Ortalama olarak 50. sıralarda kendine yer bulan dizinin geleceği merak konusu oldu. Peki dizisinin 7., 8., 9. ve 10. bölümünde neler olacak? Kenan İlhami hakkında öğrendiklerini Nalan’ a açıklayacak mı? Tüm detaylar haberimizde…

Hıçkırık 9 Ocak Salı 7. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin yayınlanan son bölümünde Kenan ile Aslı arasında birşeyler olduğunu düşünmeye devam etmişti.. Nalan da Kenan’ a inat İlhami ile yakınlaşmış ve onunla yemeğe gitmişti. Bu arada Kenan İlhami’ nin eski sevgili ile konuşmuş ve İlhami hakkındaki düşüncelerinde haklı çıkmıştı. Nalan ve İlhami’ nin yemek yedikleri yere giden ve Nalan’ ı oradan almaya çalışan Kenan Nalan’ ın tepkisi ile karşılaşmıştı. Bakalım 9 Ocak Salı günü yayınlanan 7. bölümde neler olacak?

Hıçkırık Dizisi Vesimenin Gizli Sırrı Ne? Vesime Neyi Saklıyor?

Kenan Nalan’ ı İlhami’ nin ağından kurtarmak için çabalarına devam edecek. Kenan ilk etapta İlhami’ nin kimsenin bilmediği sırrını Nalan’ a söylemeyecek fakat onun İlhami’ den uzak durması için elinden geleni yapacak. Aslı ise Kenan’ ın peşinden ayrılmayacaktır. Aşıklar bir süre daha Aslı ve İlhami Tekin kardeşlerle uğraşacaklar. Aslı ve Kenan yemeğe gidecekler ve onlara Nalan ve İlhami de katılacak. Yani birbirlerine inat ikisi de başka insanların yanında görünmeye çalışacaklar.

Diğer taraftan Engin’ in başı ise bir taraftan Gonca ve babası ile derde girecek. Diğer taraftan alacaklıları yüzünden derde girecek. Geceyi otel odasında birlikte geçiren ikiliden Gonca evde babasının elinden zor kurtulmuştu. Yalan söylediği anlaşılan Gonca’ yı babasının elinden ablası ve teyzesi Vesime kurtarmıştı. Kızların babası Burhan Vesime’ yi tehdit ederek bütün bildiklerimi söylerim demişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*