Çukurda Cumali Karakterini Kimin Oynayacağı Belli Oldu mu? Cumali Neden Hapse Girdi?

Ay Yapım imzasını taşıyan Çukur Dizisi pazartesi akşamlarını domine etmeyi sürdürüyor. Reytinglerde Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi ile kıyasıya bir yarış veren Çukur dizisi çoğu zaman bu yarıştan galip geliyor.

Çukur Dizisi Cumali Kimdir? Cumali Ne Zaman Gelecek?

Çukur dizisinin 8 Ocak pazartesi yayınlanacak olan 11. bölüm fragmanında İdris Koçovalı’ ya gelen mektup ile herkes Cumali karakterini konuşmaya başlamıştı. Bilindiği gibi Cumali İdris’ in hapishanede bulunan en büyük oğludur. Dizinin ilk bölümlerinde bu karakter için kısa bir kesit verilip sonrasında ise hiç üzerinde durulmamıştı. Peki Cumali neden hapse girdi? Ne zaman gelecek? Cumali neden hapse girdi? Detaylar haberimizde…

Cumali Neden Hapse Girdi?

Çukur dizisinde İdris Koçovalı’ nın en büyük oğlu Cumali dizinin ilk bölümden itibaren hapistedir. Cumalinin neden ve niçin hapiste olduğuna dair net bir bilgi verilmemiştir. Ancak tahminimize göre yine mahalleyi ele geçirmek için Koçovalılara saldıranları öldürdüğü için olabilir.

Cumali karakteri için hafta içinde birçok sitede birçok isim ortaya atıldı. Hatta bazı sitelerde Gökhan Horzum’ dan   habersiz (çukur dizisi senaristi:)) senaryolar bile oluşturulmaya başlanıldı. Cumali’ nin dizide ilk bölümlerde ölen Kahraman’ ın ikiz kardeşi olduğunu, Cumali (Mustafa Üstündağ) karakterini de yine Mustafa Üstündağ’ ın canlandıracağını filan söylediler. Ben böyle birşeyin olacağını sanmıyorum. Karakter için ismi geçen bir diğer isim ise;

Evet Çukur dizisinde Cumali karakteri için ismi geçen bir diğer isim ise, geçtiğimiz sezon Star Tv ekranlarında yayınlanan ve Ay Yapım imzası taşıyan “Cesur ve Güzel” dizisinden tanıdığımız Erkan Avcı’ dır. Ben Erkan Avcı’ nın da bu diziye ve hapiste olan Cumali karakterine uygun olmadığını düşünüyorum. Erkan Avcı Çukur dizisi Cumali için neden uygun değil?

Erkan Avcı bir dönem Karadayı dizisinde Necdet karakteri ile “kötü adam” ı oynayabileceğini tüm izleyicilere gösterdi. Zaten Erkan Avcı’ nın oyunculuğu hakkında hüküm vermek bize düşmez. Benim söylemek istediğim Erkan Avcı’ nın fiziksel olarak uygun olmadığını düşündüğümüz içindir. Zira Çukur dizisinde rol alan isimler biraz daha yapılı ve fizikli insanlar. Ama tabiki benimki bir bakış açısı olur veya olmaz. Hep birlikte göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*