Selin Şekerci Siyah Beyaz Aşk Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu? Selin Şekerci Siyah Beyaz Aşk Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizi Siyah Beyaz Aşk’ a yeni bir isim daha katılacak. Selin Şekerci hangi rolde oynayacak? kaçıncı bölümde dahil olacak? İşte tüm detaylar…

Ekranlarda pazartesi günleri gösterilen dizinin rakiplerinin oldukça iyi olmasına rağmen reytinglerde üst sıralarda yer almayı başarıyor. Zira pazartesi günleri Çukur ve Söz gibi hatırı sayılır diziler yer alıyor.

Selin Şekerci Siyah Beyaz Aşk dizisi kadrosuna dahil edildi…

Son olarak Çoban Yıldızı dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu  Siyah Beyaz Aşk dizisinin kadrosuna dahil edildi. Dizinin yeni bölümü (12. bölüm) 8 ocak pazartesi ekranlarda olacak. Ancak Selin Şekerci bu bölümde olmayacak. Selin Şekerci 15 ocakta yayınlanması planlanan 13. bölümde diziye dahil olacak.Peki Selin Şekerci hangi rolde oynayacak, kim olarak gelecek?

Selin Şekerci yer alacağı dizi Siyah Beyaz Aşk dizisinde hangi rolde oynayacağı konusunda ise net bir bilgi veremiyoruz. Ancak rolü kesinleştiği zaman buradan bulabilirsiniz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*