İnsanlık Suçu Dizisine Kim Dahil Oldu? İnsanlık Suçu Dizisi Oyuncuları Kimler? İnsanlık Suçu Dizisi Konusu Nedir?

Kanal D ekranlarında seyirciler yeni yılda yeni bir dizi ile tanışacaklar. İnsanlık Suçu dizisinde kimler var? İnsanlık Suçu dizisi ne zaman başlayacak? İnsanlık Suçu dizisi yayın tarihi açıklandı mı? Pastel Film’in yeni projesi İnsanlık Suçu hangi günler yayınlanacak? İşte tüm ayrıntılar…

Pastel Film’in Kanal D için hazırladığı “İnsanlık Suçu” dizisinin ekibi, önümüzdeki hafta çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Çekimleri Adana’da başlayacak olan dizinin başrol oyuncuları için Kaan Yıldırım ve Gizem Karaca’yla geçen yıl sonu anlaşmalar imzalanmıştı. Dizinin diğer kadın başrol oyuncusu Cevher için ise arayış sürüyordu. Peki Cevher rolü için ismi geçen oyuncu kim?

Cevher rolü için adı geçen isimler arasından nihayet bir ön plana çıktı ve o isim belli oldu. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Karadayı gibi başarılı işlerde adını duyuran  Melike İpek Yalova “İnsanlık Suçu”nun yeni kadın başrol oyuncusu oldu.

İnsanlık Suçu Dizisinin Konusu…

Gizem Karaca‘nın Suna, Kaan Yıldırım‘ın ise Cemal rolüne hayat vereceği dizide Cansu Dağdelen, Cankat Aydos ve Serkay Tütüncü de kamera karşısına geçecek. Biri zengin, diğeri fakir iki kadının aşkı arasında kalan bir adamın hikayesi üzerine kurulu dizide Cansu Dağdelen Cemal’in kız kardeşini, Cankat Aydos Adana’dan gelen arkadaşı Selim’i canlandıracak. Survivor ile tanınan Serkay Tütüncü ise Cemal’in kuzeni, Suna’nın ise nişanlısı Gökhan rolünü oynayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*