Bizim Hikaye Dizisi 11 Ocak 17. Bölüm Özeti 17. Bölüm Fragmanı. Bizim Hikaye Son Bölüm Özeti.

Fox Tv de yayınlanan aile dizisi Bizim ailede heyecan devam ediyor. Son bölümde çocukların velayetini almak için mahkemede hakim karşısına çıkan Filiz evli olmadığı için hakim çocukları vermemişti. Peki Filiz bu durum karşısında ne yapacak? Bizim Hikaye dizisi 17. bölüm özeti. 17 bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye 11 Ocak 17. Bölüm Özeti…

Dizinin yayınlanan 16. bölümünde çocukların velayeti hakim tarafından kendisine verilmeyen Filiz’ in biri ile evlenmesi gerekmekte idi. Filiz’ in ise bu konuda ne yapacağı merak ediliyor. Dizinin yayınlanan fragmanına göre mahalleden gitmeyen Barış ile Cemil karşılaşacak. Cemil Barış’ tan hesap sormaya kalkacak ancak canına tak eden Barış Cemil’ e fırsat vermeyecek. Cemil ile barış sıkı bir kavgaya tutuşacaklar. Cemil’ haddini bildiren Barış artık onun şantajlarına da karşı çıkacak.

Bu sırada evden çıkan Filiz kavga eden Barış ve Cemil’ i görecek. Cemil Barış’ a tekrar mahalleden gidip gitmeyeceğini soracak ve Barış’ tan hayır yanıtını alacak. Cemil Barış’ a yaptıklarını Filiz’ e söylemekle tehdit edecek ancak Barış ona fırsat vermeden Filiz’ in yüzüne “hırsızım ben” diyerek haykıracak. Filiz ve yanındakiler duydukları karşısında şok olacaklar. Bu durumda Filiz’ in ne yapacağı ise merak konusu. Bana kalırsa Filiz Barış’ ı bir süre daha affetmeyecek ancak artık Cemil ile de konuşmayacaktır. Cemil’ e kızmasının sebebi ise bu zaman kadar bildiklerini ona söylememiş olması olacak.

Bizim Hikaye 11 Ocak 17. Bölüm Fragmanı…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*