Hıçkırık Dizisi Azmi Bey Mektubu Okuyor… Azmi Bey Mektup için Kenan ve Nalana Ne diyecek? Azmi Beye Mektubu Perihan mı Verdi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hıçkırık yoluna tabiri caizse fırtına gibi başladı. Yeniyıl ile birlikte yayın hayatına başlayan dizi hikayesi ve oyuncuları ile izleyenlerden büyük beğeni toplamayı başardı. Reytinglerde de yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı. Peki dizinin 4. bölümünde Nalan’ ın kaybettiği mektubu Azmi Bey okudu mu? Azmi Bey bu mektup için Nalan’ a ve Kanan’ a birşey söyleyecek mi?

Bildiğimiz gibi Kenan gitme kararının ardından Kutsi’ ye Nalan’ a vermesi için bir mektup yazıp vermişti. Nalan ise Bu mektubu okuyamadan babasının rahatsızlanması üzerine hastaneye koşmuştu. Kenan ise gitme kararını erteleyip Nalan ve Azmi Bey in yanında olmak için oda hastaneye gelmişti. Azmi Bey tüm bu sıkıntılardan kurtulup evine geri dönmüştü.

Kenan eve döndükten sonra Nalan’ a Kutsi’ nin ona birşey verip vermediğini sorar. Nalan’ dan ise evet cevabı gelir ancak henüz okuyamadığını hatta o zarfı kaybettiğini söyler. Kenan’ ın ise aklında o mektubu Nalan okumadan geri almak vardır. Nalan evde babasının bakımıyla ilgilenmektedir. Nalan babasının yanına girecekken odadan Perihan çıkar. Perihan Azmi Bey ile ne konuştu?

Azmi Beye Mektubu Kim Verdi?

Nalan tam babasının odasına girerken odadan Perihan’ ı çıkarken görür. Perihan odadan çıkıp giderken sinsi bir gülüş atar. Sanki Nalan’ a “ohh iyi oldu” der gibi bir havas vardır. Nalan odaya girdiğinde ise babasının bir mektup vardır ve onu okumaktadır.

Azmi Bey kızı Nalan odaya girdiğinde ona bakar ve yüzünde de sert bir ifade vardır. Nalan da şok olmuştur. Nalan’ ın aklında ise 2 soru oluşacaktır. Bu sorular nedir? Azmi Bey Nalan ve Kenan’ bu durum için ne diyecektir.

1- O mektup Kutsinin ona verdiği mektup mudur?

2- Eğer o mektupsa Azmi Bey’ in eline nasıl geçmiştir?

Benim tahminime göre bu mektubu Perihan bir şekilde eline geçirdi ve onu Azmi Bey’ e verdi. Perihan zaten Kenan’ ın konaktan gitmesini istemektedir. Zaten Nalan odaya girerken onun odadan çıkması ve yüzündeki ifade bizi bu durumu açıklar niteliktedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*