Atv Beni Bırakma Dizisi 8 Ocak 1. Bölüm Özeti 1. Bölüm Fragmanı

Yeniyıl ile birlikte ekranlarında birbiri arkasında dizileri sıralayan Atv nin günlük dizisi Beni Bırakma’ da 1. bölümünde neler olacak? Gündüz kuşağında yer alacak dizi bir kadının hayatı boyunca sakladığı sırrın açığa çıkacak olması ile yaşadıklarını anlatacaktır. Peki dizinin 1. bölümünde nele olacak? Beni Bırakma dizisi nasıl başlayacak?

Beni Bırakma 1. Bölüm Özeti.

Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan “Beni Bırakma”nın başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova paylaşıyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleşen dizinin yapımcılığını ise Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran imzasıyla Focus Film üstleniyor.

Dizide izleyeceğimiz Sayar ailesi Ankara’ nın en köklü ailelerinden biridir. Ailenin babası genç yaştan beri çalışma hayatının içinde olmuş başarılı biridir. Büyük oğlu Tarık’ ta tıpkı babası gibi işinde başarılı biridir. Ailenin küçük oğlu Emre ise İstanbul’ da çalışan uçarı bir tıp doktorudur.

Dizinin ilk bölümde evin büyük oğlu tesadüf eseri karşılaştığı hukuk fakültesi öğrencisi Sıla ile arkadaş olacaktır. Maddi durumu iyi olmayan Sıla’ ya yardım etme amacı ile onunla beraber vakit geçiren Tarık daha sonra ona aşık olacaktır. 

Abi Tarık gibi Emre’ de İstanbul’ da Zeynep’ e aşık olacak. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girecek. Emre’ nin Zeynep’ e aşık olması annesi Arzu tarafından engellenmeye çalışılacak. Çünkü Arzu sırrının ortaya çıkmasından korkmaktadır. Bakalım günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*