Siyah Beyaz Aşk 8 Ocak Pazartesi 12. Bölüm Özeti…. Ferhat İle Aslı Aşklarını İtiraf Edecekler mi?

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan dizi yılbaşı nedeni ile 1 Ocak 2018 tarihinde birçok dizide olduğu gibi yayınlanmamıştı. 8 Ocak ta ekranlara gelecek olan yeni bölümde neler olacak? Ferhat Aslı’ yı kurtarabilecek mi? Ferhat ile Aslı arasındaki son durum ne olacak?

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölümde Neler Olacak

Dizinin daha önce yayınlanan bölüm fragmanında Aslı Namık ve Yeter arasındaki öğrendiği bilgiyi mesaj yoluyla Ferhat’ a gönderiyordu. Bu mesajı okuyan Ferhat direkt olarak dayısı olarak bildiği Namık’ ın yanına giderek ondan hesap soracak. Sonrasında Aslı’ nın peşine çoktan adamlarını takan Namık Aslı’ yı uçağa binmeden yakalatacak ve kaçırtacak. Bunu haber alan Ferhat ise dayısını bırakarak Aslı’ nın peşine düşecek.

Bir ormanda kafasına silah dayanmış halde bulduğu Aslı’ yı kurtaracak ve tekrar eve getirecek. Eve gelen ikili arasında bir yakınlaşma olacak ancak bu her zamanki gibi Ferhat’ ın hayalinden ibaret bir sahne olacak.

Ayrıca Ferhat arasının açık olduğu kardeşi Yiğit ile biraraya gelecek. Yiğit ile dertleşen Ferhat ona neden sevdiklerinin uzağında durduğunu anlatacak. Ferhat kendisinin karanlık biri olduğunu, kirli işler yaptığını ve bu sebepten yayındakilere zarar gelmemesi adına onları kendinden uzaklaştırdığından bahsedecek. Yiğit ise abisine yakıştıramadığı bu durumu anlayacak ve göz yaşlarına hakim olamayacak. Dizinin 12. bölüm fragmanı aşağıdadır. İyi seyirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*