Hıçkırık Dizisi 4 Ocak Perşembe 4. Bölüm Özeti…. Hıçkırık Dizisi 4. Bölüm Azmi ile Kutsi’ nin Sırrı Ne?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisi hızlı bir giriş yaptı. Zira bu durumu reytinglerden de görebiliriz. Dizinin yayınlanan 2 bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alması yılbaşı tatilinin olması sebebi ile mi yoksa gerçekten izleyicinin diziyi sevmesinden mi kaynaklı olduğunu ilerleyen bölümlerde daha net anlayacağız. Hıçkırık dizisi 4 .bölüm özeti. Hıçkırık dizisi 4. bölümde neler olacak? Kenan konağı terk edip gidecek mi? Kutsi ile Azmi Bey’ in bilinmeyen sırları ne?

Azmi Bey Kenan’ın babası mı?

Dizinin 3. bölümünde Kenan bütün herşeyi arkasında bırakarak gitme kararı almıştı. Kenan bu gidişi istemese de bunu yapmaya mecbur hissediyordu. Bunun için balıkçı Kutsi ye Nalan’ a vermesi içinde bir mektup bırakmıştı. Peki bu mektup Nalan’ ın eline geçecek mi? Kenan tam ayrılmaya hazırlanırken yeğeni Engin’ e sinirlenen Azmi Bey kalp krizi geçirecek ve bu durum Kenan’ ın gitme kararından vazgeçmesini sağlayacaktır. 

Azmi’nin kalbi durma noktasına gelir. İlhami’nin müdahalesi ile kalp atışları normale dönmeye başlar. Engin olayı öğrenip hastaneye gelir ve bu durum için kendini suçlar. Vesime, Nalan, Selin, Perihan ve Sinan camdan içeriyi izlerlerken monitörden tek bir “dıt” sesi gelir. Monitördeki çizgi dümdüz olur.  Hepsi şokla bakarlar.

Kenan Azmi Bey’ in rahatsızlığı sebebi ile şirketin başına geçmeyi kabul edeceğini daha önceki haberimizde siz okurlarımıza duyurmuştuk. Kenan Azmi Bey’ e olan borcunu ödemek için belirli bir süre şirketin ve işlerin başına geçecektir. Dizi setinden edindiğimiz tüyolara göre 4. bölümde değil daha sonraki bölümlerde gerçekleşecektir.

Kenan Şirketin Başına Geçiyor…

Azmi Bey’ in rahatsızlandığı ve hastaneye kaldırıldığı 3. bölümde Kenan olanlardan habersiz yola koyulmuştu. Ancak Azmi Bey’ in haberini alır almaz hastaneye koşacak ve gitmekten vazgeçecek. Hastanede ise Nalan ile yakınlaşacaklar. Kenan ise Azmi Bey’ in durumunu görecek ve şirkete geçmeyi kabul edecek.

Azmi Bey İle Kutsi’ nin Sırları Ne?

Azmi Bey hastanede yatarken en yakın dostu Kutsi onu ziyarete gelir. Kutsi Azmi Bey’ e huzurlu bir şekilde ölmenin onlara yasak olduğunu, sen gidersen onun yüzüne ben nasıl bakarım tarzında bir şeyler söyler. Kutsi ile Azmi Bey’ in arasındaki sır ne? Bu sorunun yanıtını hep beraber öğreneceğiz. Ancak benim tahminin Kenan ile olan bağlantıları ile alakalı. Çünkü Azmi Bey’ in neden Kenan’ ı yanına aldığı sorusunun yanıtı hala gizemini korumaktadır. Hatta 1. bölümde yayınlanan Kenan’ ın yurttan alınması sahnesinde gördüğümüz kişi bence Kutsi çıkacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*