Hıçkırık 5. Bölüm Özeti 5. Bölüm Fragmanı? Hıçkırık Dizisi Nalan Kenana Aşkını İtiraf Edecek mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisi 5 Ocak Cuma günü 5. bölümü ile ekranlarda olacak. Kenan’ ın Nalan’ a yazıdığı mektubu Azmi Bey’ e kim verdi, Azmi Bey ne yapacak? Dizinin 5. bölümünde neler olacak? Nalan aşkını Kenan’ a itiraf edecek mi? İlhami Tekin ne yapacak…

Azmi Bey Kenan’ ın Nalan’ a yazığı mektubu okuyunca ne yapacak?

Dizinin yayınlanan 4. bölümünde Kenan’ ın Nalan’ a yazığı mektup Azmi Bey’ in elinde görülmüştü. Azmi Bey mektubu okurken içeri giren kızı Nalan’ a sert bir ifade ile bakmıştı. Nalan’ ın odaya girmesinden önce ise Perihan odadan çıkarken görülmüştü. Buda hepimizin aklına acaba mektubu Perihan mı verdi sorusunu getirdi? Azmi Bey daha Kenan ve Nalan’ ın çocukluk zamanlarından beri birbirlerine ilgisi olduğunu bilmekteydi zaten. Ama bir sebepten ötürü Kenan’ a bu kadar güvenmesine rağmen bu işe sıcak bakmıyor. Bakalım Azmi Bey’ in bu duruma neden olan sebebi nedir?

Daha sonra bu mektup asıl sahibi olan Nalan’ ın eline geçecek oda sonunda mektubu okuyacaktır. Burada sizlere bir tüyo vermek istiyorum arkadaşlar. Çok şaşıracaksınız!!!

Mektup birde İlhami’ nin eline geçecek. Evet yanlış duymadınız. İlhami’ nin eline geçecek. Peki bu nasıl olacak? İşte burda da tahminimize göre kız kardeşi Aslı devreye girecektir. Aslı Nalan’ ın odasına gizlice girerek mektubu ele geçirecek ve onu abisi İlhami’ ye verecektir. İlhami ise onları ayırmak için kardeşi ile birlikte elinden geleni yapacaktır.

Kenan Azmi Bey’ in rahatsızlanması sonucu geçtiği şirkette idareyi ele alacak. Ancak bu durumdan Perihan ve oğlu Engin asla mutlu olmayacak. Zira Perihan şirketin başına oğlu Engin’ nin geçmesini istiyordu. Ancak Engin yeteneksiz ve haylaz biri. Azmi Bey’ de zaten bu güne kadar bu sebepten dolayı işleri ona devretmemişti.

Kenan konakta ve şirkette Perihan ve Engin’ le uğraşırken diğer taraftan  Nalan’ a yaklaşmaya çalışan İlhami ile de mücadale edecektir. Azmi Bey rahatsızlandığında İlhami’ nin çalıştığı hastahaneye götürülmüştü. Bu durumdan yararlanmak isteyen İlhami Nalan’ a yakın olmaya çalışacak fakat durumu fark eden Nalan bu duruma asla müdahale etmeyecektir.

Nalan İlhami ile uğraşırken Kenan’ da Aslı ile uğraşacaktır. Aslı da Kenen’ a ilgi duymaktadır. Yani burada dizimizin kahramanlarının (Kenan ve Nalan) en büyük baş belaları Tekin ailesi (İlhami ve Aslı) olacaktır. Nalan aşkını kendine itiraf etti ancak henüz Kenan’ a itiraf edemeyecektir. Nalan kendinin itiraf etmesinden çok Kenan’ a söyletmeye çalışacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*