Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinde Ayrılan Ünlü İsimler Kimler? Fatih Dizisinden Kimler Neden Ayrıldı?

Fatih Dizisi ile ismi çıkan dizinin kesin adı “Mehmed Bir Cihan Fatihi” olan dizide olaylar bir türlü bitmiyor. Peki son olarak dizide hangi gelişmeler oldu? Çekimler yapılıyor mu? Diziden ayrılan ünlü isimler kimler? Dizideki şok ayrıların nedeni… Detaylar haberimizde.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisinden Kimler Ayrıldı?

2018 yılına hızlı bir başlangıç yapmak isteyen dizide olaylar bir türlü bitmek bilmiyor. Son olarak dizinin yönetmeni ile başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu arasından yaşanan sıkıntılardan dolayı dizinin 1. bölümü komple çöpe atılmış ve yenisinin çekilmesine karar verilmişti.  O3 Medya ve Kanal D yöneticileri, ilk bölüm için üç haftada çekilen 70 dakikalık bölümü izleyip, dizinin hayal ettikleri ‘Game Of Thrones’ ayarında bir iş olmadığını görünce, her şey sil baştan yapmaya karar vermişti.

Yönetmen değiştirip çok iyi bir kadroyla yeniden çekimler başlamıştı. ‘Game Of Thrones’ ayarında istenilen dizi için yapım şirketi, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın çekildiği Arnavutköy’deki dekorları satın almıştı. O3 Medya, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Timur Savcı’ya 4.5 milyon TL ödeyip, dekorları alıp ve arazinin sahibi şirketle de kira sözleşmesi yapmıştı.
Ancak olaylar bu kadarla da kalmadı.İddialı Dizinin Şubat ayında gösterimi beklenirken Metin Akpınar, Altan Erkekli ve Avni Yalçın kadrodan çıkarıldığı iddaa edildi. Kadrodan çıkarılma nedenleri bilinmeyen usta oyuncuların yerine kimlerin geleceği bilinmiyor.

Hıçkırık Dizisi 3 Ocak Çarşamba 3. Bölüm Özeti…. Hıçkırık Dizisi 3. Bölümde Neler Olacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*