Hıçkırık Dizisi 3 Ocak Çarşamba 3. Bölüm Özeti…. Hıçkırık Dizisi 3. Bölümde Neler Olacak?

Yeni yılın ilk gününde güzel bir dizi daha izleyicisi ile buluştu. Hıçkırık dizisinin ilk bölümü 1 Ocak pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. 3 Ocak Çarşamba günü neler olacak. 3. bölüm fragmanı. 3. Bölüm özeti…

Çukur Dizisi Meke’ ye Ne Oldu? Yamaç Meke’ yi Kurtarabilecek mi? Çukur 11. Bölüm – Sneak Peek…

Hıçkırık 3 Ocak 3. Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kenan, tüm konağa kesin olarak gideceğini açıklar. Kutsi ile Azmi dertleşmektedir. Kenan, Nalan’a mektup yazar ve Kutsi’ye verir. Kenan artık herkesle vedalaşmaktadır. Kenan’ın gidişi Perihan dışındaki herkesi çok üzmüştür. Kutsi mektubu Nalan’a verecek midir?

Dizinin 3. bölümünde Azmi Bey in Kenan ın şirketin başına geçmesi için ısrarı sürecektir. Şirketi emanet etmenin yanı sıra Kenan Nalan ı sevdiği için kendisini de onan uzak tutmak için tekrar gitme kararı alacak. Ancak Kenan Azmi Bey in Nalan ı ancak sana emanet ederim sözünden sonra sanki Azmi beye ihanet edeceği hissine kapılmaktadır. 

Hıçkırık Dizisi Kenan Şirketin Başına Geçiyor!!!!

Herşeyi göze alarak gitmeye karar veren Kenan gelen bir haber ile adeta yıkılacak ve gitmekten vazgeçecektir. Engin’in 4 aydır fabrikadaki işçilere maaş vermediği ortaya çıkar ve bu durum Azmi Bey’i çok sinirlendirir. Azmi Bey sonrasında evde Perihan ve Engin ile kavgaları sırasında fenalık geçirir ve ambulansla hastaneye kaldırılır. Bu durumdan Kenan ın haberi henüz olmamıştır. Ancak bir sonraki bölümde durumu öğrenecek ve gitmekten vazgeçecektir.

 

Hıçkırık 3 Ocak 3. Yeni Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*