Hıçkırık Dizisi 2 Ocak Salı Yeni Bölümde Neler Olacak? Hıçkırık 1. Bölümde Neler Oldu?

Yeni yılın ilk gününde güzel bir daha izleyicisi ile buluştu. Hıçkırık dizisinin il bölümü 1 Ocak pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Peki dizinin 1. bölümünde neler oldu. 2 Ocak salı günü neler olacak. 2. bölüm fragmanı.

Hıçkırık 2. Ocak 2. Yeni Bölüm Olacaklar…

Hıçkırık dizisinin 2 ocak salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Azmi kendi öz yeğenlerinden bile çok güvendiği Kenan’ a kızı Nalan ı emanet edecektir. Kenan ise bunu bir taraftan istese de diğer taraftan Nalan ile aşkını imkansız olarak görmesinden dolayı istememektedir. Ancak kendini yetimhaneden alan ve bugünlere getiren Azmi ye karşı gelemeyecek. Nalan ise bu duruma sevinse de Kenan ın kendinden uzak durmak istemesi yüzünden üzülecektir. Nalan Kenan ile sürekli vakit geçirmek isteyecek ancak bu mümkün değildir.

Perihan ın oğlu Engin amcası Azmi ile tartışıp evden otele gitmiştir. Otel odasındayken annesi Perihan onu bir kadın ile basıyor. Azmi Bey in sahip olduklarında kendilerinin de payı olduğunu düşünen ve hırsa kapılan Perihan oğlunu amcasından özür dilemeye ikna etmeye çalışıyor. Engin karşı çıkınca ise ona duygu sömürüsü yapacak ve onu amcasından özür dilemeye ikna edecek. Ancak Azmi bey kendisinden değil Kenan dan özür dilemesi gerektiğini söyleyecek. Engin ise mecburen Kenan dan özür dileyecek.

Azmi Bey yeğenlerine bile bugüne kadar emanet edemediği şirketini öz oğlu olarak gördüğü Kenan’ a emanet edecektir. Perihan hanım ise bu durumu sindiremeyecek ve haylaz oğlu Engin’ e bu konuda baskı yapmaya devam edecek. Engin ise annesinin bu baskısını kaldıramayarak farklı yollara sapacaktır. Nalan ise nihayet aşkını kendi kendine itiraf edecek. Ancak bu durumu Kenan a söylemesi biraz daha zaman alacak. Hıçkırık dizisinin 1. bölümünde neler olmuştu. Detaylar haberimizin devamında…

1 Ocak 1. Bölümde Neler Oldu…

Hıçkırık dizisinin 1. bölümünde Azmi Bey in yetiştirme yurdundan alıp kurtardığı Kenan ın Karaoğlu konağına tekrar dönmesine şahit olduk. Kenan küçükken beraber yürüdüğü ve uzun zamandır görmediği Nalan ile karşılaştı. Kenan denizcilik okulundan mezun olurken Nalan ise hukuk fakültesinden mezun olmuştur.

Hukuk fakültesinden mezun olan Nalan evinde bir mezuniyet partisi vermiştir. Mezuniyet partisine Nalan ın arkadaşlarının yanı sıra Kenan da zorla da olsa katılır. Patiye Nalan ın en yakın yakın arkadaşı Aslı ve abisi İlhami de katılır. İlhami’nin de Nalan’ a karşı hisleri olduğu bellidir. İlhami iyi biri olarak görünse de ileride Nalan ve Kenan aşkının önündeki en büyük engel olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*