Gülizar Dizisi 1. Bölüm Özeti…. Gülizar 2. Tanıtım Fragmanı…

Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Gülizar dizisi 1. bölümde neler olacak…. Bir Çağan Irmak dizisi olan Gülizar dizisinin yayınlanacak olan 1. bölüm özeti…Gülizar dizisi 1. bölüm 2. fragman incelemesi…

Gülizar Dizisi Konusu…

Dizide şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen bir kızın yani Gülizar ile bir veteriner hekim olan Murat’ ın (Berk Cankat)  yollarının beklenmedik bir şekilde kesişmesi ekranlara aktarılacak. Hayatında müzikten başka bir şey olmaya Gülizar artık hayatında bir şeylerin değişmesini isteyecek.  Farah Zeynep Abdullah (Gülizar)  en yakın arkadaşı  Berkay Ateş (Fettah) ile birlikte müzik çalışmalarına devam edecekler. Ancak ikilinin tek çaresi onları birinin keşfetmesi ve müziklerinin daha geniş kitlelere ulaşmasıdır.

Gülizar Dizisi 1. Bölüm Özeti….

Gülizar bütün bunları hayal ederken başarılı bir veteriner hekim olan Berk Cankat (Murat) ın yolları bi şekilde kesişir. Gülizar müzikten asla vazgeçmeyen Murat karakteri ise dünya yıkılsa Gülizar ı o aleme asla yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

Gülizar yakın arkadaşı Ebru Cündübeyoğlu (Suzan) ise bir gece kulübünde solist olarak çalışmaktadır. Suzan Gülizar a boş hayallerin peşinden gitmemesi gerektiğini söyler. Suzan çalıştığı yere borçlanmıştır ve tek kurtuluşu Gülizar ın aynı yerde işe başlamasıdır. Suzan ise bu duruma karşı çıkacak ve Gülizar ın asla orada çalışamayacağı söyler. Ancak gece kulübü çalışanları Gülizar ve Suzan ın peşine düşer. Onlar ise Fettah ın yardımıyla kaçmak isteyecekler. Tam bulundukları sırada adamları yaralayacaklar ve bir arabanın bagajına koyacaklar. Böylelikle bir sıra ortak olacaklar. Gülizar dizisi 1. bölüm 2. fragman aşağıdadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*