Çocuklar Duymasın 7 Ocak Pazar 23. Bölüm Özeti…

Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Çocuklar duymasın 23. bölümde özeti. 7 Ocak Pazar günü yayınlanacak olan dizide neler olacak? Haluk ve Meltem bu sefer ayrılacaklar mı? Meltem in evine gelen Rüzgar kimdir?

Çocuklar Duymasın 23. Bölüm Özeti…

Haluk ve Meltem 1 aylık aynı evde yaşama süreçlerinin sonuna gelecek ve hakim karşısına tekrar çıkacaklardır. Haluk ve Meltem birlikte evdeler iken Meltem in muhtemelen işyerinden arkadaşı ve ya patronu eve gelecek. Haluk ise bu durumdan rahatsız olacak ve Meltem i kıskanacak.

Diğer taraftan Haluk’ un şirketinde müdür olan Tutku İsmail beyi kışkırtacak ve bir iftira sonucunda İrem ve dar gömlek Tolga’ yı işten kovdurtacak. Tuna ise Haluk’ a sevgilisi olduğunu bildikleri hatta bunu Meltem’ inde bildiğini söyleyecek. Ancak gerçekte böyle bir durum söz konusu değil tabiki.

Tutku ise artık kartlarını açık oynayacak. Mahkemeye gidecek olan Meltem’ e karşı bir bir anlatacak herşeyi. Haluk’ u sevdiğini ve aradan çekilmesini söylecek kadar ileri gidecek. Mahkemeye çıkan ikili ise bir kez daha ayrılmak istediklerini yineleyecekler. Dizinin 23. bölümü aşağıda ter almaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*