Sen Anlat Karadeniz Dizisi İlk Bölüm 2. Fragman İncelemesi? Sen Anlat Karadeniz 1. Bölümde Neler Olacak?

Yönetmenliğini Osman Sınav gibi usta bir ismin yaptığı Sen Anlat Karadeniz dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Burcu Binici’nin rol aldıkları diziyle ilgili merak 2. tanıtımdan sonra daha da arttı.

Sen Anlat Karadeniz 1. Bölümde Neler Olacak?

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 1. bölüm 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanlardan bile heyecanın zirve yaptığı projede geri sayım sürüyor. Geçen günlerde karadeniz yaylarında çekimleri süren dizi oyuncuları pastalı bir kutlamaya imza attılar.

Bilindiği gibi dizi, para karşılığında 16 yaşında satılmış bir çocuk gelin olan Nefes ile oğlu Yiğit’in hikayesini ekranlara getirecek. Dizinin yayınlanan 1. bölüm fragmanındaki sahneler yüzünden kamuoyu tarafından büyük tepki çekmişti. Peki dizinin 1. bölümünde seyircileri neler bekliyor.

1. bölümde 16 yaşındayken zorla evlendirilen Nefes in evine konuk olan  Ulaş Tuna Astepe’ nin canladırdığı karakter Nefes in eşi tarafından şiddete uğradığını farkedecek. Bunun üzerine Nefes in eşi ise ona kendisinin karısı olduğu ister döveceni ister seveceni söyler. Bunun üzerine Ulaş Tuna Astepe’ nin canladırdığı karakter Nefes ve oğlunu kaçıracak. Olaylarda bunun akabinde hızlı bir şekilde gelişecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*