Atv Beni Bırakma Dizisinde Kimler Oynayacak? Beni Bırakma Dizisi Oyuncuları?

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beni Bırakma dizisi oyuncu bilgileri…. Kim hangi rolde oynayacak. Beni Bırakma dizisi yakında Atv ekranlarında başlayacak… Yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ ın üstlendiği günlük dizi Beni Bırakma’ nın konusu oldukça ilginç. Dizi bir kadının hikayesinin anlatacak. Büyük oğlu Tarık’ ın aslında kendi kocasından olmadığı sırrını en yakın arkadaşı olarak bildiği dostuna vermesinden sonra kadının hayatının baştan aşağı değişmesinin hikayesi anlatılacaktır.

Ekranlara gelen günlük dizilerin birçoğunda daha önce ekranlarda görünmemiş oyunculara yer veriliyor. Daha sonrasında ise buradan daha büyük yapımlara transfer oluyorlar. Beni Bırakma günlük dizisinde de durum farklı değil. Beni Bırakma dizisinde rol alacak birçok oyuncuyu daha önce görmedik. Peki Beni bırakma dizisi oyuncuları kimlerdir. Hangi dizilerde oynamışlardır.

Beni Bırakma dizisinde Esin karakterini canlandıracak olan Keiko Belir Yarar; 1977 doğumlu oyuncu  Japonya’nın başkenti Tokyo’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu oyuncu Yeter Anne isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır, Daha sonra Limon Ağacı, Canan ve Şöhret gibi projelerde rol almıştır. En son rol aldığı dizi ise Beni Affet isimli dizidir. Keiko Belir Yarar bu dizide Piraye karakterine can vermiştir. Oyuncu Burak Altay ile evlidir.

Beni Bırakma dizisinde Aslı rolüne ise Tuğçe Özbey  hayat verecektir. Bu dizi Tuğçe Özbey’ in ilk dizisi olacaktır. Tuğçe Özbey hakkında yeterli bilgi bulunmadığından hakkında bilinmeyenleri de sizlerle paylaşamıyoruz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*