Atv Beni Bırakma Dizisi Tutar mı? Reytingleri Nasıl İzlenir mi?

Atv ekranlarında başlayacak olan Beni Bırakma günlük dizisi tuttu mu? İlk bölümü izlendi mi? Beni bırakma dizisi birçok günlük diziye imza atan Nilgün Sağyaşar tarafından hayata geçirilmeye başlandı. Çekimleri İstanbul’ da devam eden dizinin ilerleyen bölümlerde Ankara da çekimlerine devam edileceği bilgisi kulaktan kulağa yayılmaktadır.Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisi bir kadının hayatını ele alacak. Bir kadının oğullarından büyük olan olanın aslında kendi kocasından olmadığını saklaması ile başlayan bir hikayesini anlatıyor. Bu kadın en büyük sırrını çok yakın bildiği bir arkadaşına söyler ve hayatı alt üst olur. Yakın bildiği arkadaşı bu bilgiyi bir koz olarak kullanır ve kadının hayatı tepetaklak olur. Beni Bırakma dizisi kadın ve erkek ilişkileri ile aile bağlarını anlatıyor.

Beni Bırakma konusu da bir kadının hikayesi olacak. Hikaye de büyük oğlunun aslında kendi kocasında olmadığı saklayan bir kadının hikayesi. En büyük sırrını yakın bildiği arkadaşına söyler ve o kişi bunu koz olarak kullanır. Onun hayatını alt üst eder. Beni Bırakma dizisinde kadın ve erkek ilişkileri, evlilik ve aile bağları anlatılıyor. Dizinin oyuncuları ise merak konusu oldu. İşte Beni Bırakma dizisinde oynayacak isimler…Bilgiler için tıklayınız….

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*