Fi Dizisi 7. Bölüm Özeti Fragmanı Yayınlandı mı? Fi Dizisi 7. Bölümde Neler Olacak? Bilge Gördüklerini Can Manaya Anlatacak mı?

Fi dizisinin 2. sezonu Çi 6. bölüm 1 haftalık bir aranın ardından 27 Aralıkta  seyircisi ile buluşmuştu. Heyecan ve romantizmin biran bile eksik olmadığı 6. bölümden sonra 7. bölümde neler olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. Peki Fi Çi dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fi Çi 7. bölüm ne zaman saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi son bölümde neler oldu? sorusuna merakla yanıt aranıyor.

27 Aralıkta izleyici ile buluşan Fi dizisinin 6. bölümü izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Dijital platformda yayınlanan ve yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting rekorları kıran Fi dizisinin 2. Sezonu Çi geçtiğimiz günlerde final yapma kararı almıştı. Ancak dizinin 6. bölümü bu haberler rağmen izleyiciyi kendine çekmeyi başardı. Dizinin 6. bölümünden sonra izleyici hemen 7. bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Fi Çi dizisinin 7. bölümünde olacaklar.

Fi Çi 7. Bölüm Özeti?

Fi dizisinin 2. sezonu Çi nin 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığı zaman haberimizin içeriğinde yer alacaktır. Dizinin 6. bölümünde yaşanan önemli olaylar haberimizin devamındadır.

Fi Dizisi 6. Bölümün Önemli Olayları?

Puhu Tv aracılığıyla ekranlara gelen Fi dizisinin 6. bölümünde neler oldu? Final yapma kararı olan Fi dizisinde 6. bölümdeki öneli olayları sizler için derledik…

1. Sadık Murat Kolhan’ ın Can Manay’ ın evini basması ve Can Manay ın Şantajı

Geçtiğimiz bölümde eski sevgilisi Billur u öldüren Cana Manay, kendi hakkında haber yapmaya devam eden Özge Egeli nin evine adamlarını göndermiş ve onları dövdürmüştü. Bunun üzerine oraya giden Sadık Murak Kolhan Can Manay ın evine gelerek onu tehdit etti. Tabi Can Manay da gizli sırlarını bildiği Saık Murat Kolhan ı tehdit ederek evden gitmelerini sağladı.

2. Duru’nun  Deniz’ in Ece ile yattığını öğrenmesi…

Duru nun annesi Duru ya ulaşmayınca eski sevgilisi olan Deniz’ i arar ve ona Duru’ yu sorar. Deniz ise bu durumu Duru’ ya anlatır ve Duru dağılır. Onun yanında ise gerçekten yardım etme duygusu ile yanında olan Ece vardır. Duru Ece ile dertleşerek ona ailesi ile olan ilişkisini anlatır. Ece ile Duru samimi görüntüler verirken Ada bu ikiliyi görür. Ada aralarını bozmak için Ece nin Deniz ile yattığını ve Ece nin sırf Deniz’e yakın durabilmek için Duru yu kullandığını söyler.

3. Duru’ nun baskısı sonucunda Ece’nin Duru’ ya saldırması…

Ada’ nın söylediklerinden sonra Duru, Ece’ ye karşı sinsi planını devreye sokar ve onun çalışmaları esnasındaki videosunu internete koyması için dansçılardan birini ayarlar. Çalışma videosu internete konulan Ece’nin sinirleri bozulur. Duru ise bunu kendisinin yaptığını Ece’ ye söyler ve araları açılır. Projenin yapımcısının da aralarında bulunduğu hoca grubu provayı izlemeye hazırlanırken Duru Ece’ ye mobbing uygulayarak onun sinirlerini bozar ve Ece sahnede ona saldırır.

4. Setten ayrılan Ece’nin yolda kaza geçirmesi sonucu Deniz ve Duru’ nun yakınlaşması…

Provalar esnasında Ece’ nin sinirlerini bozarak kendisine saldırmasını sağlayan Duru amacına ulaşmıştır ve oyunun başrolünü kapmıştır. Ece ise oyundan ayrılarak sinirli bir şekilde orayı terkeder. Daha sonrasında Deniz Ece’ nin yolda bir kaza yaptığını ve durumunun ağır olduğunu söyler. Bunun üzerine Duru olaydan kendini sorumlu tutar ve ağlamaya başlar. Onu teselli için yanına giden Deniz olayda kendininde suçu olduğunu söyleyerek Duru’ ya bize ne oldu der. Bunun üzerine Duru biz böyle insanlar değildik ne oldu da böyle olduk şeklinde muhasebe yaparlar. Olayın sonunda Deniz ile Duru yakınlaşarak birbirlerine sarılır ve öpüşürler. Bütün bunları gören tek bir kişi vardır. Oda Can Manay ın asistanı Bilgedir. Bilgenin ise gördüklerini Can Manay’ a söyleyip söylemeyeceği merak konusudur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*