Babamın Günahları Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 10 Ocak Babamın Günahları Dizisi Yayın Saati Ne Zaman?

Star Tv yeni bir dizi ile izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. İzleyiciyi sürekleyen ve meraklandıran bir dizi olan Babamın Günahları dizisi kadrosunda oldukça farklı oyuncuları barındırıyor. Başrollerini Kadir Doğulu ve Mustafa Uğurlu paylaşıyor. Peki dizinin yayın tarihi belli oldu mu. Ne zaman başlayacak?

Babamın Günahları Dizisinin Konusu Nedir?

Dizinin hikayesi Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde abisinin (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi için yaptıkları ile başlar.  Ozan zamanında işlemediği halde üstlendiği suç yüzünden kızının varlığından habersizdir. Daha sonra Zeyno adında bir kızı olduğunu öğrenen Ozanın hayatı değişir. Tekrardan yine işlemediği halde üzerine kalan bir suçu bu sefer kabullenmez. Çünkü bu defa kızı Zeyno nun hayatı onun ellerindedir. Kızı Zeyno nun ilik nakline ihtiyacı vardır. Babamın Günahları Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Babamın Günahları dizi için yayınlanan 4. tanıtım fragmanı yazımızın devamındadır. Dizinin yayınlanacağı kanal zaten Star Tv olarak açıklanmıştı. Dizinin yayın tarihi ise 10 Ocak Çarşamba akşamı saat 20:00 de olarak belirlendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*