Nefes Nefese Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor? Nefes Nefese Dizisinde Kimler Oynayacak?

İlk olarak adı “Kaçak” daha sonra “Mavera” olarak açıklanan Uğur Yücel in dizisinin son adı ise “Nefes Nefese” oldu. Dizinin yapımcılığını ise bu sezon ekranlarda fırtınalar estiren Meryem in yapımcısı TMC üstlenecek. Peki Uğur Yücelin yönetmen koltuğunda oturduğu Nefes Nefese ne zaman başlayacak? Dizi hangi kanalda yayınlanacak ve oyuncuları kim olacak? 

Nefes Nefese Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Usta oyuncu Uğur Yücel bu kez kamera arkasında olacak. Usta oyuncunun yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizinin çekimlerine İstanbul da başlanıldı. Yeni yılın ilk aylarında ekranlara gelmesi beklenen dizi için yılbaşından sonra Adana da çekim süreci başlayacak. Dizinin ise yayınlanacağı kanal Star Tv olarak açıklandı. Dizi ocak ayında ekranlarda olacak. Ancak değişmesi durumları da söz konusu olabilir. Kanal değişikliği olması durumunda yeni kanalı haberimizde bulabilirsiniz.

Nefes Nefese Dizisinin Oyuncuları?

Şükrü Özyıldız;

18 Şubat 1988 İzmir doğumlu oyuncu Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünü kazanmış daha sonra Erasmus’la Portekiz’e giderek eğitimini orada tamamlamıştır. Daha önceden Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve Çoban Yıldızı’nda rol almıştır.

Ezgi Şenler;

11 Şubat 1993 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü mezunudur. Daha önceden Bodrum Masalı’nda rol almıştır.

Melisa Şenolsun;

24 Eylül 1996 İzmir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Profesyonel oyunculuk hayatına Tatlı Küçük Yalancılar ile başlamış akabinde Kiralık Aşk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz’ın kadrosunda yer almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gülçin Santırcıoğlu;

1 Ocak 1977 İzmir doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümü mezunudur. Daha önceden Gülpare, Elveda Rumeli, Yumurta, İki Çizgi, Ev, Doktorlar, Memlekette Demokrasi Var, Bir Çocuk Sevdim, Osmanlı Tokadı, Kara Ekmek, Oyun Bozan ve Diriliş Ertuğrul gibi projelerde rol almıştır.

Caner Şahin;

1 Ocak 1992 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Genç oyuncu daha önceden Babam ve Ailesi ile Tutsak dizilerinde rol almıştır.

Deniz Hamzaoğlu;

27 Kasım 1979 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Karadayı, Durak, Hayat Şarkısı ve Marlon gibi projelerde rol almıştır.

Şebnem Hassanisoughi;

7 Aralık 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Dantel, Kılıç Günü, Firar, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan, Bana Hicran De, Poyraz Karayel ve Vatanım Sensin’in kadrosunda yer almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nik Xhelilaj;

5 Mart 1983 Arnavutluk Tirina doğumlu oyuncu 2010 yılından beri Kayıp Şehir, Üç Yol, Her Sevda Bir Veda, Zer ve Payitaht Abdülhamid gibi projelerde rol almıştır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*