Yeni Gelin Dizisi 31. Bölüm İskender Bozok Geliyor Mu? Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Sezon Fragmanı Neler Olacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanan eğlenceli dizi Yeni Gelin 30 Aralık cumartesi günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Peki 31. bölümde neler olacak. İskender Bozok diziye geliyor. Tüm detaylar haberimizde…

Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragman İncelemesi…

Dizinin yayınlanan 1. fragmanında bozoklar şirketi kurtarmak için yeni olanlar yapıyordu. Dizinin yayınlanan 2. fragmanında Ayşe oğlu Gökhan ve gelini ile birlikte tatlı işine giriyor. Şirket battı batacak olduğu için Ayşe yine para kazanmanın peşine düşecek. Çoban Ferhat bozokların şirketinde odacı oluyor. Bu şekilde Dilan ile evliliğe de bir adım daha yakınlaşacak. Dizinin eğlenceli çifti Şirin ve Baran ise doludizgin aşklarına devam edecekler. Bir göl kenarında aşk tazeleyecek.

Esmeralda Hazarın Eski Sevgilisi…

Gelinler ile bir araya gelen Bella Esmeralda hakkında ilginç bir bilgi verdi. Esmeralda Hazarı ın eski sevgilisiymiş. Annesi ve eşi ile yeni bir işe adım atan Gökhan ın ise başı dertte. Gökhan dan haraç iseteyn kişilere Gökhan ise silahla karşılık verecek ve onların bulunduğu kahveyi basacak. Konağa adım kayıp kardeş İskender ise Müsellime tokat atıyor. Tokatı neden attığını 31. bölümde izleyeceğiz. Dizinin yayınlanan 31. bölüm 2. fragmanı aşağıdadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*