Kadın Dizisi 2 Ocak 2018 11. Bölümde Neler Olacak? Enver Şirine Ne yapacak? Enver Şirini Nereye Götürüyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin 11. bölümünde neler olacak? Enver herşeyi öğrendi mi? Şirin köşeye sıkıştı…

Başrollerinde Özge Özprinçci ve Caner Cindoruk un yer aldığı kadın dizisi bu hafta yayınlanan 10. bölümü seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Reytinglerde Atv nin dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ın ardından 2. sırada yer aldı. Enver kızı Şirin in yaptıklarını öğrendi mi. Enver Şirine ne yapacak?

Kadın Dizisi  10. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin 26 Aralıkta yayınlanan 10. bölümünde Bahar hastalığı ile yüzleşmeye iyice başladı. Doktoru hastalığının ciddi olduğunu tedavi edilmezse ölüme bile götüreceğini söyledi kendisine. Bahar ın doktorla yaptığı konuşma ise seyircilerin gözünden yaş getirdi. Bahar kendinden çok çocukları için tedaviyi kabul etmiyor. Diğer taraftan Enver şüpheleri üzerine kızı Şirin in odasını karıştırıyor ve Şirin in günlüğüne ulaşıyor. Ebver sakin bir yere giderek Şirin hakkındakileri öğreniyor. Dizinin 10. bölümü bu sahne ile son buluyor.

Show Tv Yuvamdaki Düşman Dizisi 1. Bölüm Özeti? Yuvamdaki Düşman Dizisi 1. Bölümde Neler Olacak?

2 Ocak 2018 11. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin 11. bölüm için yayınlanan fragmanında herşeyi öğrendiğini düşündüğümüz Enver Şirin ile birlikte yolda yürürken Şirin in ağzını arıyacak. Şirin ise olanlara anlam veremiyecek babasının bunları nasıl öğrendiğini merak edecek. Şirin bu olayı tabikide inkar edecektir. Balki kısa süre babasını buna ikna edecek ancak Enver de bu işin peşini bırakmayacaktır. Enver in ise kızına ne yapacağını, polise teslim edip etmeyeceğini hep beraber göreceğiz 11. bölümde. 2 Ocak 11. yeni bölüm fragmanı aşağıdadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*