Show Tv Yuvamdaki Düşman Dizisi 1. Bölüm Özeti? Yuvamdaki Düşman Dizisi 1. Bölümde Neler Olacak?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisinin çekimlerine başlandı. Dizinin yapımcılığını Düş Gezginleri yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Müge Uğurlar yapıyor. Dizinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki dizinin 1. bölümünde neler olacak? Bütün detaylar haberimizde…


Yuvamdaki Düşman 1. Bölüm Özeti?

Çekimlerine başlanılan dizide, çocukluk yıllarından beri gözü yükseklerde olan ve bu hayatı elde etmek için herşeyi yapan bır kızın hayatını anlatacak. İstediklerine tam bir adım kala elde ettiği tüm herşeyi tekrar kaybediyor ve kendine bu hayatı tekrar kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hayatını anlatıyor. 1. bölüm fragmanına baktığımızda evlerinde mutlu ve huzurlu hayatlarına devam eden ailenin hep beraber yılbaşı eğlencesine hazırlandığını göreceğiz. Sonrasında ailenin en büyüğü olan anneleri Nebahat Çehre nin geldiğini onlara katıldığını göreceğiz.

Fragmanda dizide aileyi bozmak için gelen bakıcı karakterini görmekteyiz. Ancak bakıcı ilk bölümde değilde 2. bölüm itibarı ile ailenin arasına geleceği düşünülüyor. Bakıcının ilk bölümden gelip aileyi hemen dağıtması beklenemez çünkü. Aslında fragmanda diğer bölümlerden oluşan bir kesite yer verilmiş. 1. bölümün yeni yıldan sonra ocak ayı içerisinde ekranlarda olması bekleniyor. 1. bölüm fragmanı haberimizin devamında verilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*