Meryem Dizisine Kim Katılıyor? İpek Tencolcay Meryem Dizisinde Kim Olarak Gelecek? Meryem 22. Bölümde Neler Olacak?

Çarşamba akşamlarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi 22. bölümüyle 27 Aralık ta ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde  yeni bir karakter dahil oluyor. Peki yeni oyuncu İpek Tenolcay hangi karaktere hayat verecek?

İpek Tenolcay Hangi Karakteri Canladıracak?

Dizide bilindiği gibi Oktay ın bütün sırları bir bir açığa çıkmıştı. Oktay hastaneden yaralı olarak bulunuyor. Oktay ın annesi ise bütün bu olanlardan Meryem i sorumlu tutuyor. Ancak Meryem artık eskisi gibi eline vur ekmeğini al rolünden çıkarak kendini savunur hale geliyor. Derin yine Meryem in kuyusunu kazmaya çalışıyor ancak başarılı olamıyor. Derin in annesi nerede, ne zaman gelecek?

Akıllarda efsane dizi Kurtlar Vadisinde canlandırdığı Nesrin karaktei ile tanınan İpek Tenolcay diziye dahil oluyor. ‘Meryem’ dizisinde, ‘Yurdal Sargun’un kirli sırlarını öğrendiği için eşi ‘Çetin Berker’den boşanmak zorunda kalan, Amerika’ya yerleşen, en yakın arkadaşı ‘George Handerson’ ile evlenerek hayatına Büyükelçi eşi olarak devam eden, ‘Derin’in güzel, yaralı ve güçlü annesi ‘Suzan Şahika Handerson’ karakterine hayat verecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*