Çukur Dizisi Sena Mahalleye Geri Dönecek mi? Sena Çukur Mahallesine Ne Zaman Dönecek?

Show Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Çukur dizisinde heyecan hız kesmiyor. Son bölümünde Yamaç mahallesinin babası olmuş durumda. Ancak Sena ile arası bir türlü düzelmiyor. Son bölümünde mahalleyi terk eden Sena tekrar dönecek mi? Yamaç ve Sena barışacak mı?

Sena Mahalleye Geri Dönecek mi?

Son bölümde Yamaç ile arasındaki soğukluk devam eden Sena sonunda çukurdaki evden ayrıldı. Hastanede Karaca nın yanında beklerken Sultan hanımda Sena ya “ya bu deveyi güdeceksin, ya da bu diyardan gideceksin” diye tavrını ortaya koymuştu. Birde Yamaç ın mahalleli arasında kendini kabul ettirmesi ve mahallenin idaresini ele alması sonucu iyice mahalleye bağlandı. Sena da Yamaç ın çukura alışmaması için elinden geleni yapıyordu. Ancak son bölümde Sena Yamaç a gideceğini söyleyerek evi terk etti. Yamaç ın da peşinden geleceğini umuyordu ancak Yamaç ona valizlerini gönderdi. Peki Sena tekrar koçovalıların arasına dönecek mi?

Tahminimize göre dizini ilerleyen bölümlerinde Yamaç Sena nın yanına giderek onunla duygusal bir konuşma yapacak. Mahalleninin kendisine ihtiyacı olduğu onların ailesinden farkı olmadığını anlatacak Sena ya. Sena ise bir süre sonra oradaki insanlara kendininde yardım edeceği düşüncesi ile mahalleye dönecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*