Söz Dizisine Kim Katıldı? Burak Çelik Söz Dizisine Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Katılacak?

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, ekranların reyting rekortmeni dizisi “SÖZ”ün oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu ünlü bir isim daha dahil oluyor. Peki Söz dizisine katılan bu ünlü isim ne zaman ekranlarda olacak?

Çukur 25 Aralık 10. Bölümde Neler Olacak? Sena Çukur Mahallesinden Ayrılacak mı?

Burak Çelik Söz Dizisine Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Katılacak?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisine ünlü bir isim daha dahil olacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren aksiyonu bol sahnelerle seyircisine keyifli anlar yaşatan söz dizisi reyting sıralamasında da üst sıralarda yer alıyor. Hal böyle olunca yapımcılar bu ilginin düşmemesi için diziye yenilik katmak amacı ile oyuncu transfer ediyor. Peki diziye son katılacak olan isim kim? Hangi rolde karşımıza çıkacak?
Dizinin pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 27. bölümünde Burak Çelik, ‘Selim’ karakterine hayat verecek. Heyecan ve aksiyonunu biran olsun eksik olmayacağı yeni bölümde ‘Selim’ ile gizemli bir görevin içine giren ‘Eylem’in yolları kesişecek. Bakalım Burak Çelik, dizide sergilediği oyunculuğu ve yakışıklığıyla genç kızların sevgili haline gelen Tolga Sarıtaş a rakip olabilecek mi? Bu sorunun yanıtını ilerleyen bölümlerde göreceğiz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*