Kadın Dizisi 26 Aralık 10. Bölüm de Enver Gerçekleri Öğrenecek mi? Enver Şirin in Günlüğünü Okuyacak mı?

Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’ in yaptığı Kadın dizisi ünlü yazar Hande Altaylı’ nın kitabından esinlenerek yapılmıştır. Bilindiği gibi dizinin başrollerinde ise Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk yer alıyor.

Yeni Gelin Dizisi 31. Bölümde Neler Olacak? Bozoklar Şirketi Kurtarabilecek mi? Yeni Gelin Esmeralda Kim?

Bir süredir Bahar ı arayarak taciz eden Şirin i bu sefer Yeliz in ısrarı üzerine Bahar arıyor. Dizinin 26 Aralıkta ekranlara gelecek olan 10. bölümünde Hatice kızı Şirin odasını temizlerken Şirin in telefonu çalıyor ve arayanın Bahar olduğunu görüyor. Tam o Sırada Şirin içeri giriyor ve annesinin elinden telefonu alıyor. Bakalım Şirin Bahar ın aramasının üzerini nasıl kapatacak?

Enver Şirin in Günlüğünü Buluyor…

Enver kızının hal ve hareketlerinden şüphelenmeye devam ediyor. Kızının odasına giden Enver Şirin tarafından odadan çıkartılacak. Karısı Hatice ye Şirin in odasından kovulduğunu anlatması üzerine Hatice Şirin in yazdığı günlükten bahsedecek ve Enver iyice şüphelenecek. Enver kızının odasında kızının günlüğünü aramaya başlayacak ve onu buluyor. Sakin bir yerde günlüğü okumaya başlayan Enver bir anda buz kesiyor. Enver kızı Şirin in azılı bir psikopat olduğunu nihayet ucundan da olsa anlıyor. Dizinin 10. bölüm için yayınlanan 2. fragmanı aşağıdadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*