Adı Zehra Dizisinde Kimler Oynayacak? Adı Zehra Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan “Adı Zehra” dizisinin yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstleniyor. Dizinin senaristliğini ise Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu birlikte yapıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Taner Akvardar yapıyor. Peki yeni başlayacak olan dizinin kadrosunda kimler olacak?

Dizinin başrolünde Zeynep Çamcı yer alırken dizide Hatice Aslan, Ali Can Yücesoy, İnanç Konukçu, Seda Güven ve Hakkı Ergök gibi başarılı isimler de yer alacak. Dizide yer alan isimleri kimlerdir, hangi işlerde yer almışlardır. Detayların hepsi haberimizdedir…

Zeynep Çamcı; 

11 Aralık 1986 Bodrum doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. İlk rolünü Recep İvedik’te alan başarılı oyuncu daha sonra Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev, Deliha, Meryem, Seviyor Sevmiyor ve Kara Yazı gibi projelerde rol almıştır.

Alican Yücesoy;

22 Ekim 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Pilli Bebek, Zoraki Koca, Adanalı, Sen de Gitme, Suskunlar, İntikam, Kördüğüm ve Serçe Sarayı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hatice Aslan;

20 Şubat 1962 Sivas doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden Ferhunde Hanımlar, En Son Babalar Duyar, Kınalı Kar, Hürrem Sultan, Güzel Günler, Lale Devri, Bugünün Saraylısı, Ayrılsak da Beraberiz, Mayıs Kraliçesi ve İçimdeki Fırtına gibi dizi projelerinde rol almıştır.

 

İnanç Konukçu;

1 Ocak 1985 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana sanat Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Kaçak, dar Elbise, Kaçma Birader ve Kırlangıç Fırtınası gibi projelerde rol almıştır.

Seda Güven;

28 Ağustos 1984 İzmir doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım Bölümü mezunudur. Daha önceden Ekmek Teknesi, Elveda Derken, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Merhaba Hayat, Kurt Seyit ve Şura, Aşk Yalanı Sever ve Ateş Böceği’nde rol almıştır.

 

Hakkı Ergök;

18 Ağustos 1960 Kastamonu Daday doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Kara Melek, Tatlı Hayat, Kurtlar Vadisi, Haziran Gecesi, Annem, Küçük Sırlar, Bulutlar Ötesi, Diğer Yarım, Yüksek Sosyete ve Bu Sayılmaz gibi dizi projelerinde rol almıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*