Çukur Dizisi 25 Aralık 10. Bölüm İncelemesi? Yamaç Vartolu nun Kim Olduğunu Öğrenecek mi?

Show Tv ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelen Çukur dizisi 25 Aralık 10. bölümde neler olacak? Vartolu Koçovalıları neden kurtarıyor?

Çukur dizisinin 25 Aralıkta ekranlara gelecek olan 10. bölüm fragmanı yayınlandı… 

Dizinin 9. bölümünde Serdar ın ölümünden sonra onun manevi babası Koçovalıların evine baskın yapıyor. Evde o sırada erkeklerden kimse bulunmuyor. Evde bulunan bütün kadınlar eve saklanıyor ve büyük korku yaşıyorlar. Bu sırada yeni evinden olanları göre Vartolu adamları ile birlikte gelerek Koçovalıların evini savunuyor. Tehlikenin geçtiğini düşünen Sultan hanım kapıya çıkıyor ve karşısında silahını ona doğrultmuş bir adam beliriyor. Bu sırada Vartolu gelerek Sultan hanımı vuracak olan adamı vuruyor. Peki şimdi ne olacak? Vartolu ile Koçovalıların arası düzelecek mi?

Diriliş Ertuğrul 27 Aralık 100. Bölümde Neler Olacak? Ertuğrul Oğlu Gündüzü Kurtarabilecek mi?

Yamaç Vartolu nun kim olduğunu öğrenecek mi?

Vartolunun ev ahalisini kurtarmasından sonra Yamaç vartolu ile buluşuyor. Ona bunu neden yaptığını ailesini neden koruduğunu soruyor. Bunun üzerine Vartolu nun cevabı ise manidar.  ÇUKUR EVİMİZ İDRİS BABAMIZ…(VARTOLU)

Vartolu nun bu lafından Yamaç onun gerçek kimliğini öğrenecek mi? Vartolunun kardeşi olduğunu anlayacak mı? Bütün bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde hep beraber göreceğiz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*