Show Tv nin Yeni Dizisi Yuvamdaki Düşman Dizisinde Kimler Oynayacak? Dizisinin Konusu Ne? Yuvamdaki Düşman Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisinin çekimlerine başlandı. Dizinin yapımcılığını Düş Gezginleri yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Müge Uğurlar yapıyor. Peki dizi ne zaman başlayacak, konusu ne olacak, kimler rol alacak? Bütün detaylar haberimizde…

Yuvamdaki Düşman Dizisinin Konusu Ne?

Çekimlerine başlanılan dizide, çocukluk yıllarından beri gözü yükseklerde olan ve bu hayatı elde etmek için herşeyi yapan bır kızın hayatını anlatacak. İstediklerine tam bir adım kala elde ettiği tüm herşeyi tekrar kaybediyor ve kendine bu hayatı tekrar kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hayatını anlatıyor. Peki dizide kimler oynayacak?

Yuvamdaki düşman dizisinde bir çok ünlüyü bir arada göreceğiz. Dizide başrolü Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin ve Aslı Tandoğan paylaşacak. Dizide diğer taraftan, Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor. Dizi çekimlerinin başladığı ilk gün sete gelerek çekimlere katılan Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk ise bir sürpriz yaptılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*