Siyah Beyaz Aşk 25 Aralık 11. Bölümde Neler Olacak? Aslı Gerçekleri Ferhata Söyleyecek mi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk ta 25 Aralık 11. bölümde neler olacak? Aslı Ferhat a gerçekleri anlatacak mı? Detaylar haberimizde…

Demet Evgarın Yeni Dizisinin Adı Ne? Avlu Dizisinin Konusu Ne? Demet Evgarın Rol Arkadaşı Kim Olacak?

11. Bölüm İncelemesi

Siyah Beyaz Aşk dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümleriyle izleyiciden tam not alan dizide önemli gelişmeler yaşanıyor. Pazartesi akşamları Show TV de yayınlanan Çukur dizisi ile hızlı bir rekabet yaşıyor. Peki 11. bölümde neler olacak? Aslı ne yapacak? 

Aslı Ferhat ın yaşamı ve hayatındaki insanlar hakkında bilgi sahibi olmaya başladı. Bilindiği gibi Ferhat ın babası dayısı olarak bildiği Namık bey. Bunu ise sadece Namık ve Ferhat ın annesi biliyor. Son bölümde Aslı da artık bu sırra ortak olacak. Yeter hanım kızının Cüneyt ten olma çocuğunu da Abidin e vermişti. Abidin de artık bütün bunları biliyor. Yeter artık iyice köşeye sıkışacak. Peki Aslı öğrendiklerini Ferhat a söyleyecek mi? Aslı bütün bunları Ferhat a şimdilik söylemeyecek. Çünkü Ferhat ı içten içe seviyor ve onun artık yara almasını istemiyor. Aslı ilk olarak Yeter den hesap soracaktır. Yeter ise olanları Namık a anlatacak ve Aslı için bir plan yapacaklar.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*