Diriliş Ertuğrul 27 Aralık 100. Bölümde Neler Olacak? Ertuğrul Oğlu Gündüzü Kurtarabilecek mi?

Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul bu haftada zirveyi kimselere bırakmadı. Dizinin 99. bölümünde Gündüz Ares in adamı tarafından kaçırılarak Karacahisar Kalesine götürülmüştü. Peki 100. bölümde gündüz kutulacak mı? Ertuğrul un planı ne?

Dizinin 99. bölümünde Ares in adamı Titan tarafından kaçırılıp kaleye götürülmesi ve bunu da Etuğrul un öğrenmesi ile son bulmuştu. Bu arada küçük Gündüz babasının anlattığı tepegöz hikayesindeki gibi Ares in gözüne sıkı bir taş vurarak onun sol gözünü kaybetmesine neden olmuştu.

Ertuğrul Gündüzü Kurtarabilecek mi?

100. bölüm fragmanında Ertuğrul ilk olarak Ares e olan öfkesini söyleyerek başlıyor. Gündüz ün Ares in elinde olmasından dolayı eli kolu bağlı olan Ertuğrul Ares ile görüşmeye kaleye gider. Belli ki burada Ares ile bir orta yol bulamayan Ertuğrul alpleri ile birlikte kılık değiştirerek kaleye sızmanın planları yapar.

Bu arada Turgut Alp obasına doğru giderken önü kesiliyor. Turgut alp in  önünü kesen büyük ihtimalle Bahadır Bey in alpleri. Zaten fragmanda “kelleni kendi ellerimle alacağım turgut” derken Bahadır Bey in sesi geliyor. Ama Turgut alp bu durumdan mutlaka kurtulacaktır.

Bizim Hikaye 15. Bölümde Neler Olacak? Filiz Cemil İle Evlenecek mi?

Gelelim Ertuğrul ve alplerin Karacahisar Kalesine sızarak Gündüz ü kurtarma planlarına. Ertuğrul bu bölümde saçlarını Bamsı ise sakalını keserek kaleye sızmayı başaracaklar. Kalede Bizans askeri kılığında fark edilen Ertuğrul ve Bamsı kale askerleriyle çarpışmaya başlar. 100. bölüm fragmanında dikkatle bakarsanız bu çarpışma sırasında arka planda Gündüz ün olduğunu göreceksiniz.

Yani Ertuğrul ve Bamsı alp Gündüz ü alarak kaleden çıkmayı başaracaklar. Bunu öğrenen Ares ise çılgına dönecek ve artık Türklerle savaşın resmen başladığını haykıracak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*