Bizim Hikaye 15. Bölümde Neler Olacak? Filiz Cemil İle Evlenecek mi?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bizim Hikaye dizisinde olaylar durulmuyor. 15. bölümünde Cemil in şantajına karşı yapacak birşeyi kalmayan Barış nasıl bir yol izleyecek? Filiz Barış tan vazgeçecek mi? Detaylar haberimizde…

Filiz 15. bölümde Barış sormak için annesi ile konuşmaya giden Filiz onun ortadan kaybolduğunu öğrenince yıkılır. Diğer taraftan kardeşlerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Filiz in birde başına bunun gelmesi herkesi üzüntüye boğdu. Duyduklarından sonra ne yapacağını nereye gideceğini bilemeyen Filiz tek çareyi Cemil in evine gitmekte buldu. Peki sonrasında ne oldu?

Show Tv nin Yeni Dizisi Yuvamdaki Düşman Dizisinde Kimler Oynayacak? Dizisinin Konusu Ne? Yuvamdaki Düşman Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Barış ın ortadan kaybolması ile yıkılan Filiz Cemil in yanına giderek ona evlen benimle der. Filiz in bu sözleri karşısında donup kalan Cemil hemen Filiz in parmağına bakar ve Barış ın Filiz e verdiği yüzük hala parmağında takılıdır. Sizce Filiz geçekten evlenecek mi? yoksa Barış ın gelmesi için küçük bir oyun mu bu? Filiz in Barış a kızgın olduğu kesin ancak Barış döndüğünde gerekçesini dinleyerek ve ona hak verecektir.

İzleyiciler bu sahnelerle ilgili; “Böyle olacağı belliydi!”, “Filiz kendine gel ne yapıyorsun!”, “Bu Cemil’le evlenme olayı çok saçma oldu!”, “Sen Cemil’le evlenirsin ama kardeşlerini seni kendinden bile çok düşünen bir Barış bir daha gelmez hayatına Filiz…”, “Sinirim bozuldu vallahi!”, Cemil’le mi şaka heralde!”, “Nazından bıktık bu kızın zoru gördü mü hemen hop Cemil’e!”, “Kardeşleri için yaptı ama olmaz böyle!” gibi yorumlar yaptılar.

Uzun zamandır Filiz’le Barış’ı ayırmak için uğraşan Cemil sonunda muradına ermiş gibi gözükse de neler olacağı henüz bilinmiyor…

Filiz’in bu teklifine oldukça şaşıran Cemil’in ne yapacağı ise merakla bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*