Kadın Dizisi 9. Bölüm Bahar Şirin i Yakalayacak mı? Şirin Ne yapmaya Çalışıyor?

Fox Tv de Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisinde 9. bölümde neler olacak? 19. Aralık 9. 2 fragman  tüyoları nelerdir? Bahar ın kardeşi Şirin neyin peşinde? Bahar Sarp ın telefonundaki kişinin şirin olduğunu anlayacak mı? Tüm detaylar haberimizde. İşte Detaylar…

Kadın Dizisi 9. Bölümde Nele Olacak?

Kadın dizisinin daha önce yayınlanan 9. bölüm 1. fragmanda bahar sarp ın telefonuna baktıktan sonra sinir krizi geçiriyordu. Bundan önceki kadın dizisi haberimizde de söylediğim gibi bahar sarp ın kendisini aldattığını düşündüğü için sinir krizi geçiriyordu. Ancak tabi ki sarp bahar asla aldatmadı. Bütün bunlar şirinin oyunu. Yani şirin sarpa  aşıktı ve sarp bundan emin olur olmaz onunla irtibatını kesmişti. Bahar telefonda yer alan numarayı arıyor ve karşısına şirin çıkıyor. Şirin ise bunu bekliyormuş zaten. Telefonu açıyor ancak konuşmuyor doğal olarak.

Kanal D Gülizar Dizisinin Konusu Nedir? Hikayesi Gerçek midir?

Bahar bir anda şirinin yakınlarda olduğunu fark ediyor ve hızla dışarı koşuyor. Ancak Şirin bunu fark ederek hızla oradan uzaklaşarak bir apartmana sığınıyor. Orada kim var dersiniz? Eyşan. Eyşan bilindiği gibi Arif in eski kız arkadaşı. Bu karşılaşmadan kesinlikle bir işbirliği çıkacaktır şirin ve eyşan arasında. Çünkü birinin arifle birinin bahar la derdi var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*