Kanal D nin Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Gülizar Dizisinde Kimler Oynayacak?

Yapımcılığını Q3 Medyanın yaptığı yönetmen koltuğunda usta yönetmen Çağan Irmak oturacak. Çağan Irmak bilindiği gibi çok başarılı diziler yönetmiştir. Bunların başında Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya, Çalıkuşu ve bunlar gibi birçok dizide yönetmen koltuğunda oturmuştu. Bu sefer de Gülizar dizisinde harikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Peki Gülizar dizisi ne zaman başlayacak?

Kanal D nin yeni dizisi Gülizar ın yılbaşından sonra ekranlara gelmesi beklenmektedir. Şuan için net bir tarih açıklanmadı ancak tanıtımları yeni yayınlandığı için başlama tarihi yılbaşından sonraya kalacak. Peki hangi gün yayınlanacak?

Gülizar dizisinde hangi oyuncular oynayacak?

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Gülizar dizisinde bir çok ünlü isim yer almaktadır. Dizinin başrol oyuncuları arasında Öyle bir geçer zaman dizisinde rol alan Farah Zeynep Abdullah, Güzel Köylü dizisi ile tanıdığımız  Berk Cankat, bir zamanların fenomen dizisi Deli Yürek ve bugüne kadar birçok projede yer alan Ebru Cündübeyoğlu ve son olarakta Anne dizisinde rol alan Berkay Ateş yer alacak.

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*