Meryem Dizisi 21. Bölüm İncelemesi ve Fragmanı. Oktay Ölüyor mu?

Çarşamba akşamlarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi 21. bölümüyle 19 Aralık ta ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlanmadığı 13 Aralık ta reytinglerde zirvede yer aldı. Peki 20. bölümde ambulansta bulunan Okta ya ne oldu?Yoksa kaçırıldı mı? Devamı haberimizde.

Kadın Dizisi 9. Bölümde Neler Olacak?Şirin Ne Yapacak?

Oktay Gerçekten Öldü mü?

Meryem in 20. bölümünde Savaş, Meryem Burcu komiser dahil olmak üzere bütün herkes Oktay ın yaptıklarını anladılar. Oktay ın yaralanması sonrasında onu hastaneye yetişmeyi başardılar. Ancak Oktay ın yaraları ağır ve komada bulunuyor. Ancak Oktay ın konuşmasından hapse girmesinden korkan Derin onu kaçırtıyor. Oktay ın bulunduğu ambulans yolda kaza geçiriyor ve bunu da Güçlü ve Burcu komiser görüyor. 20. bölüm su sahne ile son buluyor. Peki 21. Bölümde neler olacak?

Kadın Dizisi 9. Bölümde Neler Olacak?Şirin Ne Yapacak?

Meryem Dizisi 21. Bölümde Neler Olacak?

21. bölümde Savaş ve Meryem iyice yakınlaşıyor ve birlikte deniz kenarına gidiyorlar. Burada Güçlü Savaş ı arıyor ve Oktay ın öldüğünü söylüyor. Ancak oktay ölmeyecek. Çünkü Derin onu yolda başka bir arabaya alacak? Oktay ise iyileşecek ve bir süre kaçak yaşayacak. Diğer taraftan Güçlü ve Komiser Burcu nun arası bu bölümde daha iyi olacak. Güçlü onu bırakmayacak ve sevgili olma konusunda ısrarını sürdürecek. Tabi Burcu da bir saatten sonra Güçlü ye kayıtsız kalmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*