Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 20 Aralık Fragmanı Yeni Bölüm İncelemesi. Diriliş 99. Bölüm İncelemesi.

13 Aralıkta ekranlara gelmesi beklenen dizinin 99. bölümü geçen haftalarda sette çıkan yangından dolayı çekimlerin yetişememesi yüzünden bu hafta özel bölüm ile karşımıza geldi.

Fi, Çi 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Duru Ne Yapacak?Özge Egeliye Ne Olacak?

Diriliş 20 Aralık 99. Bölüm de Neler Olacak? Kim Ölecek?

Ertuğrul alpleri ile birlikte Nikea dan gelecek olan kervanı Adsız dan aldığı bilgiler sayesinde basmaya gidecek. Alpler ve haçlılar arasında bir çarpışma olacak. Bu arada Ares in adamı titan Gündüz ü obadan kaçıracak ve Ares bunu bir koz olarak kullanıcak. Birde bahadır bey Çavdar obasına yaklaşan kendi obasını karsılamaya gidecek. Sancar bey ile göruşerek ona ne yapması geretiğini anlatacak. Birde fragmanın sonunda bir torbada birinin önüne atılan birinin görüyoruz. Bu fragmanda sanki Ares ten Ertuğrul a gönderilmiş gibi algılansa da; aslında Titan tarafından kaçırılan Gündüz ün Ares in önüne atılması sahnesidir.

Çukur Dizisinde 9. Bölümde Neler olacak? Karaca Kurtulacak mı?Selim Sena ya ne Yapacak?

Karacahisar Kalesi fethedilecek mi? Karacahisar Ne Zaman Fethesilecek?

Ertuğrul un Aslıhan ve Turgut un zehirlenmesi üzerine onları kurtaracak çareyi araken obaya gelen Tekfur Ares panzehiri nerde bulabileceğini Ertuğrula söyler. Ertuğrul bunun üzerine Arrs in söylediği yere gider ve şifayı bulur. Ertuğrul Ares e bu iyiliğini unutmayacağını sòyler. Dolayısıyla Ertuğrul Ares e karşılık şuanda bir hamle yapmayacak ve Aresin ilk hatasıni bekleyecek. Zaten Ares te Kayılara saldırmanınin planlarını yapıyor. Mutlaka bir açık verecektir. Bu yüzden Karacahisar kalesinin fethedilmesi bir iki bölüm sonra olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*