Fi, Çi 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Duru Ne Yapacak?Özge Egeliye Ne Olacak?

Tv ekranlarında yayınlanmayan Fi dizisi sadece internette yayınlanmasına rağmen büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda. Fi, Çi, Pi üçlemesinin ilk serisi olan Fi serisini 50 milyon farklı internet kullanıcısı izledi.

Kadın Dizisi 9. Bölümde Neler Olacak?Şirin Ne Yapacak?

Fi,Çi 5. Bölüm İncelemesi…

Fi dizisinin yeni yayınlanan 2. Sezon 5. Bölüm fragmanında, Duru Can Manay a Özge Egeli konuştuklarını anlatır. Can Manay çok takmıyormuş gibi görünse de aslında çok sinirlenir bu duruma. Özge Egeli Duru ya Can Manay ın eski sevgili Billur un gönderdiğini söyler. Ancak Duru Özge ye inanmaz ve olanları Can Manay a anlatır. Duru bir taraftan hazırlandığı gösteride eski sevgilisi Deniz ile uğraşırken bir taraftan da Özge Egeli nin dediklerini düşünür. Birde fragmanda en dikkat çekici sahnelerden birinde Can ın eski sevgilisi Billur hastanede görülüyor. Benim tahminim Can Manay Billur a yaptıklarının üzerinin örtülmesi için hastane kayıtları ve evraklarını yok etti. Billur ise Özge nin akıl vermesiyle hastaneden bu belgeleri almaya çalışacak. Tabi bu bir öngörüdür. Peki Duru Can Manaydan ayrılacak mı?

Can Manay ne yapacak?

 

Çocuklar Duymasın Dizisine Tuna Arman Katılıyor? Hangi Rolde Oynayacak? Çocuklar Duymasın 20. Bölümde Ne Olacak?

Duru, Can Manay dan Ayrılıyor mu?

Duru bir süre daha Billur ile görüşmeyecektir. Ancak Özge onun aklını bulandırmaya ve Can Manay ın ne kadar tehlikeli bir adam olduğuna inandırmaya çalışacaktır. Aslında Duru Can Manay ı artık çıkarları için kullanmaya başladı. Onlarınki aşk değil. Can Manay ın aklında ne var, Özge ye birşey yapacak mı, Billur u öldürecek mi? Bütün bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıt bulacak…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*