Çukur Dizisinde 9. Bölümde Neler olacak? Karaca Kurtulacak mı?Selim Sena ya ne Yapacak?

Show Tv ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelen Çukur dizisi hız kesmeden devam ediyor. 9. bölüm 18 Aralık ta ekranlara gelecek. Bilindiği gibi 8. bölümde Kumburgazlı Serdar mahalleye gelerek Koçovalılara posta koymuştu. Karşılığını da aldı. Peki 9. bölümde neler olacak?Karaca ya ne olacak?

Bizim Hikaye Dizisinde Burak Deniz Bollywood da Dizi Çekecek?Burak Deniz Ne Kadar Para Kazanacak?

Çukur 9. Bölüm Tahmini. 9. Bölümde Neler Olacak?

11 Aralıkta yayınlanan yeni bölümden ilk sahnede Selim in kızı Karacayı yaralanmış vaziyette görüyoruz. Yaralı haliyle Celesun un yanına gelen Karaca çok korkuyor. Karaca ise Celesun a birşey olmasın diye yaralanmış. Büyük ihtimalle Celesun mahalleden eski arkadaşlarından biri ile daha hesaplaşırken Karaca yaralanıyor. Ama Karaca nın yarası çok ağır değil ve iyileşecek. Ancak bundan sonra Celesun ve Karaca kesinlikle yakınlaşacak ve Celesun istemese de sevgili olacaklar. Peki 8. bölümde Sena yı kaçıran Selim ona birşey yapacak mı?

Selim Sena yı Neden Kaçırdı? Sena Kurtulacak mı?

11 Aralık ta ekranlara gelen 8. bölümde son sahnede Sena kaçırılıyor. Onu kaçıran ise Yamaç ın abisi Selim. Selim kendi ailesine ihanet etmeye devam ediyor. Önce Varto lu ile iş birliği yapan Selim sonrasında Kumburgazlı Serdar ı ailenin başına musallat ediyor. Hem Selim hemde karısı ayşe gizli işler yaparak koçovalıları alt etmeye çalışıyorlar. Ancak Selim in oyunlarının anlaşılması çok uzun sürmeyecektir. Sena yı da Yamaç ın üzerinde baskı kurarak hata yapması için kaçırdı. Yani Sena ya bir şey olmayacak. Ama Selim Sena nın kaçırılmasını Kumburgazlı Serda ın üzerine yıkarak bu iştende şimdilik sıyrılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*