Meryem Dizisinde Meryem ve Savaş Kaçıncı Bölümde Evlenecek?Nerede Evlenecekler?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi 20. bölümüyle izleyicilerine heyecanlı anlar yaşatmaya devam edecek. Ekranlarda yayınlamaya başladığı andan itibaren hem hüzünlü hemde aksiyonlu sahneleri ile Meryem herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor. Son olarak Altın Kelebek ödül töreninde sunuculuk görevini üstlenen Ayça Ayşin Turan yine tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Peki Meryem ve Savaş gerçekte ne zaman evlenecekler?

Kadın Dizisinde Bahar Arifle Evlenecek mi? Sarp Gelecek mi?

Meryem ve Savaş Ne zaman Evlenecek?

Meryem dizisinde 17. bölümde 6 ay sonrasını göstererek Meryem ve Savaşın evliliklerine şahit olmuştuk. Meryem ile Savaşın evleneceği kesin ancak ne zaman, kaçıncı bölümde? 17. bölümdeki evlilik sahnesinde Meryem hamileydi ama çok yeni hamileydi. Meryem hamile olduğuna göre daha uzunca bir süre Meryem ile Savaş ın evlenmesini bekleyeceğiz. Muhtemelen son finalinde Meryem ve Savaş evlenecek ve dizi sezon finali yapacak.Peki evlenecekleri yer neresi?

Çukur Dizisi Ne Zaman Bitecek?Kaç Sezon Yayınlanacak?8. Bölüm…

Meryem  ve Savaşın Evlendikleri Yer Neresi?

17. bölümde Meryem ve Savaş ın evlendikleri sahneden küçük bir kesit sunulmuştu. Yukarıda dediğim gibi muhtemelen bu sahnenin tamamını sezon finalinde göreceğiz. Evlilik sahnesinde evlendirme memuru “konsolosluğun verdiği yekiye…” diye başlamaktadır sözüne. Bu durumda bize yurtdışında çekildiğini göstermektedir. Kesin olmamakla beraber bu sahneler Alp dağlarının eteklerinde çekildiği konuşulmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*