Kadın Dizisinde Bahar Arifle Evlenecek mi? Sarp Gelecek mi?

Yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin’in oturduğu ve senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı ‘’Woman’’ dizi uyarlaması “KADIN” ismiyle FOX ekranlarına geliyor. Dizide Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil eşlik ediyor.

Kadın dizisinde sonunda Sarp geldi. Bahar Sarp’ı neden istemiyor. Kadın dizisinde Bahar ve Arif Evlenecek mi? Detaylar için tıklayınız Kadın

Çukur Dizisi Ne Zaman Bitecek?Kaç Sezon Yayınlanacak?8. Bölüm…

Sarp Ne Zaman Gelecek?

Bilindiği gibi Bahar’ ın kocası öldükten sonra zor günler geçiriyor. Kocasının ölümünden sonra annesi tarafından da kabullenilmeyen bahar kendi ayakları üzerinde durmaya çalışıyor. Sarp ise henüz dizi çekimlerine katılmadı. Ancak Sarp ilerleyen bölümlerde mutlaka diziye dahil olacaktır. Peki Bahar kiminle evlenecek?

Arif Ve Bahar Evlenecek mi? Ne zaman evlenecek?

Bahar İstanbul un en belalı, en kötü mahallesinde çocuklarını büyütmeye çalışıyor. Mahalledeki komşuları da çok iyi değil Bahar’ın. Ancak biri hariç. Arif?

Arif.Bahar ile aynı apartmanda oturuyor ve Bahar ın evinin sahibi de babası. Ancak babası bir türlü Bahar ı evden gönderemedi. Arif ise babasını da sevmeyen mahallede kendi halinde küçük bir çay ocağı işleten bir esnaf. Çocuklara da iyi davranıyor. Çocuklarda onu çok seviyor. 7. bölümde de çocukları kırmayarak okullarına gitmiş ve babaları gibi rol yapmıştı. Bütün bunlar Bahar ve Arif arasında ilerleyen bölümlerde bir yakınlaşma olacağının habercisi. Bahar kaybettiği eşini çok seviyor ancak  çocukları için Arif ile formaliten de olsa evliliği kabul edebilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*