Çukur Dizisi Ne Zaman Bitecek?Kaç Sezon Yayınlanacak?8. Bölüm…

Türk Tv ekranlarında her sezon birçok yapıma imza atan Ay Yapımın bu sezon ekranlarda yer alan ve beğeni ile takip edilen dizisi Çukur dizisinin başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor.

Altın Tepsi Dizisinde Onur Tuna nın Partneri Kim Olacak?Altın Tepsi Ne Zaman Başlayacak?

Çukur 8. Bölümde Neler Olacak?

Çukur dizisinde 11 Aralıkta ekrana gelecek 8. bölümde Yamaç Koçovalı ve babası İdris Koçovalı’ nın mahallenin ve Yamaç ın mahalledeki geleceği hakkındaki konuşmasına şahit olacağız. Bilindiği gibi Yamaç babasının iyileşmesinden ve idareyi ele almasından sonra mahalleden eşi ile birlikte ayrılmanın planlarını yapmaktadır. Ancak bu planladığı ayrılma biraz daha uzayacak gibi duruyor. Peki bu olaylar olurken dizi kaç sezon ekranlarda olacak?

Yeni Gelin Dizisi İstanbul’ da mı Çekilecek?Yeni Gelin Nerede Çekiliyor? 29. Bölümde neler olacak?

Çukur Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Dizi bilindiği gibi Ay Yapım imzası ile izleyici ile buluşuyor.  Çukur dizisi başladığında bir çok çevreler tarafından İçerde Dizisinin devamı olarak nitelendirilmişti. Böyle yorumlanmasında oyuncularından bir çoğunun İçerde dizisinde de rol almasıydı. Peki Çukur dizisi de İçerde gibi bir sezon mu olacak? Bu konuda Ay Yapım tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak biliyoruz ki artık çok uzun soluklu diziler izleyici tarafından çok tercih edilmiyor. Hikayesi gereği çok uzun süre ekranlarda kalma ihtimalide bulunmuyor. Eğer kalmaya devam ederse dizikendi kendini tekrar edecektir. Bunun için her sezon birçok dizi çeken Ay Yapım Çukur dizisini de 1 sezon olarak ekranlara taşıyacaktır.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*