Mehmet: Bir Cihan Fatihi Dizisine En Son kim Dahil Oldu?Hangi Karakteri Canlandıracak?

Fatih Dizisi ile ismi çıkan dizinin kesin adı “Mehmed Bir Cihan Fatihi” oldu. Dizisi 2018 yılında Kanal D ekranlarında damgasını vuracak. Kenan İmirzalıoğlu’nun baş rolünü üstleneceği iddialı projenin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. İşte, izleyenleri ekrana kilitleyecek ”Mehmed: Bir Cihan Fatihi” dizisine son olarak kim dahil oldu rolü ne? 

 

Yeni Gelin Dizisi İstanbul’ da mı Çekilecek?Yeni Gelin Nerede Çekiliyor? 29. Bölümde neler olacak?

Peki Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?Son olarak kim katıldı?

2018 yılında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizi Q3 Medya tarafından çekiliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan otururken senaristliğini ise Alican Yaraş,ve Özge Efendioğlu yapıyor. Tabi tarihten esinlenilen bir dizi olduğu için tarih uzmanlarından da yararlanılıyor. Diziye ise son olarak Çandarlı Halil Paşa rolündeki Çetin Tekindor dahil oldu. Peki dizide başka kimler var? hangi rolde oynayacaklar?

Mehmed: Bir Cihan Fatihi Dizisi Kadrosu ve Rolleri:

Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor (Çandarlı Halil Paşa), Metin Akpınar (Akşemsettin), Gürkan Uygun (Delibaş), Duygu Boztepe,Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Selin Demiratar ( Hatice Sultan), Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe, Toprak Sağlam, Seda Bakan ( Çiçek Hatun),  Leyla Tanlar ve Mert Yazıcıoğlu olarak şekillendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*